lekarz Zbigniew Nawrot

2,5
2,6

Cham jakich mało. Na szczęście chodzę do niego tylko na USG kontrolne ciąży. Dla cieżarnych to urokliwe chwile kiedy się widzi maleństwo na monitorze, lekarz pokazuje gdzie rączki, nosek itp, można dostać pamiątkowe zdjęcie czy nagrać sobie płytę... Ale nie u tego gbura!!! U tego chama w gabinecie to ja widze tył monitora, zdjęcia nie chce zrobić a o płycie to wogóle nie mam odwagi mu wspomnieć. Nie udziela odpowiedzi na pytania. Nie rozumiem po co go oleska przychodnia trzyma, za co mu płacą? Skoro wszędzie słyszy sie tylko skargi na niego, także wśród lekarzy. Przecież nie ma ludzi nie zastąpionych!!!

Lekarz bardzo nie uprzejmy nie delikatny tragedia odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cham straszny

Profesjonalista o duzej wiedzy. Od trzech lat staraliśmy się o dziecko było bardzo trudno ale dzięki doktorowi nie straciliśmy nadzieji. Pokierował nas na różne badania, prowadził monitoring moich dni płodnych poprzez obserwację pęcherzyka, nigdy nie pozbawił nas nadzieji. Dziś jestem w ciąży i do tej pory otacza mnie niezwykłą opieką. Wykazuje bardzo dużo zainteresowania. Mogę do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze stara się rozwiać wszystkie moje wątpliwości.Wygląda na niezbyt miłego ale jest naprawdę ok. Wydaje mi się że nie liczy się to żeby ktoś sie tylko uśmiechał a liczy się to żeby miał wiedzę i kompetencję do wykonywania tego zawodu. W końcu ponad 30 lat wykonywania zawodu o czymś świadczy

Gbur i cham. Miałam okazję poznać tego 'doktora' przy okazji wizyty w Kluczborskim szpitalu - zjawiłam się z dolegliwościami w 39 tygodniu ciąży. Kontakt z nim - tragedia, bardzo nieuprzejmy, może dlatego, że była to ok. 3 nada ranem, choć profesjonalista, a przede wszystkim człowiek, tak by się nie zachowywał. Krzyczał, był arogancki i udzielał zdawkowych odpowiedzi. Żenada - kluczborski oddział na pewno nie zyska na swej opinii zatrudniając takich ludzi. Nie polecam nikomu.

Gbur i cham.Bardzo żle wspominam wizytę i kontakt z tym lekarzem.Zdecydowanie odradzam.

Lekarz, który straszy swe pacjentki, wymyśla choroby, których w rzeczywistości nie mają! Wszystkim pacjentkom podaje depo- prowerę! Czy jeden lek jest skuteczny na wszystkie możliwe choroby? Nie sądzę.. Zdecydowanie więjcej jest nikoerzystnych skutków niż dobrych efektów działania tego leku. Cóż.. ja od czerwca 2008 roku żyłam w świadomości, że nie będę mogła mieć dzieci- taką opinie wystawił mi Pan Nawrot. Mój świat sie zawalił.. byłam leczona na coś, czego nie niałam, i czego nie można rozpozać po zwykłym USG.. dobiero zbadanie poziomu insuliny mogłoby wykazać schorzenie, które NIBY miałam.. Takich ...

Cóż.. ja od czerwca 2008 roku żyłam w świadomości, że nie będę mogła mieć dzieci- taką opinie wystawił mi Pan Nawrot. Mój świat sie zawalił.. byłam leczona na coś, czego nie niałam, i czego nie można rozpozać po zwykłym USG.. dobiero zbadanie poziomu insuliny mogłoby wykazać schorzenie, które NIBY miałam.. Takich badań nigdy nie miałam robionych- skąd więc taka diagnoza dr Nawrota? Jak wspomniałam na początku- lekarz, który straszy i wymyśla choroby! A leczy wszystkich schorzenia jednym lekiem!
Kobietki- uważajcie!
Po diagnozie dr Nawrota byłam dla sprawdzenia jeszcze u specjalistów, który kompletnie nie potwierdzją jego wymyślonej diagnozy. Jestem zdrowa, moje jajniki również- i teraz już wiem, że mogę mieć dzieci! Z tego powodu jestem najszczęśliwszą istotą pod słońcem!