Zbigniew Serefko

Stomatolog, Ortodonta

2,9

Najładniejsza i najlepsza klinika w okolicy. Bardzo dbaja o pacjenta. Sprzęt najwyższa klasa, jestem optykiem i wiem, że zeiss to top. Byłem dwa razy, wiecej nie było trzeba. Nie czekałem, nie bolało, a ceny więcej niż przystepne (wystarczy sprawdzić ceny w Rzeszowie)

bardzo fachowo podszedł do problemu mojego dziecka.

bardzo fachowo podszedł do problemu mojego dziecka.

Myślę, że pełne kompetencje lekarza można oceniac dopiero po skończonej kuracji. Ja zrezygnowałam z leczenia. Było to dośc dawno temu kiedy w rzemyślu mało ludzi zajmowało się aparatami czasowymi i stałym,i.To, co stanowczo mogę stwierdzic - pazerna osoba, na każdą regulację aparatu musialam przychodzic i placic gdzie w innych klinikach pacjent dostawal instrukcje i przynajmniej czasowo mogl takiej regulacji dokonac sam. ponadto bylam swiadkiem jak Pan doktor nie przyjal pacjenta z naglym bolem (dosc widoczna opuchlizna rozlewajaca sie na polcziku) bo pacjentowi brakowalo 3 zlotych. ponadto kolejne wizyty to 5-cio minutowe fuszerki

byłem u starego serwfki normalnie on powinien pracować w psychiatryku hehehehehe

Gorąco polecam!!! Wszystko tak jak należy.

Gorąco polecam!!! Wszystko tak jak należy.

Potrzebowałam pilnej porady, zostałam przyjęta mimo, ze tego dnia nie było wolnych terminów. Pan doktor poswięcil mi wiecej czasu niż tego oczekiwałam. Nowe gabinety, nowy sprzęt, czyściutko i miło. Najwazniejsze dla mnie było szybko i bezpoleśnie. Mogę doktora spokojnie polecić.

Niestety po wizycie u tego dentysty trzeba szybko reklamować zęby.

Niestety po wizycie u tego dentysty trzeba szybko reklamować zęby.

kolejny ortodonta ******* ktory jezdzi porshe.nie slowny i nie uczciwy.jak widzi pieniadze to trzesa sie kolana.bylem raz na wizycie ktora miala byc bezplatna,chcialem zalozyc aparat staly,wszystko super.nastepnie znalazlem klinike lepsza cenowo i przyszedlem sie wyrejestrowac,nie wypusil by mnie gdybym nie zaplacil 50 pln.nie tak umawialismy sie

Jestem w pełni zadowolony . Od kilku lat jestem pacjentem w raz z rodziną

Jestem w pełni zadowolony .
Od kilku lat jestem pacjentem w raz z rodziną