lekarz Zbigniew Skowronek

1,3

Pan doktor zapomniał, że jego zawód to zawód zaufania publicznego i OKŁAMAŁ mnie. Zapomniał także że KAŻDY pacjent ma prawo do samostanowienia oraz autonomii swoich decyzji. Na dzień dobry okazał brak kultury osobistej mówiąc do mnie na "Ty". Nie zapytał dlaczego jestem nie zaszczepiona ale przez całą wizytę wygłaszał swoje osobiste przekonania na temat szczepienia przeciwko COVID poniżając mnie i nie szanując mojej godności. Jedyne pytanie jakie padło na wizycie:"czy są duszności?" Zapytałam jakie są zalecenia? Odpowiedział:"napisałem na kartce". Okłamał mnie próbując zastraszyć, że będzie odwiedzać mnie policja bo test, który wykonał jest pozytywny. Pani z sanepidu, która zadzwoniła wypełnić ankietę, się śmiała i zapytała w jakim celu ta policja miałaby przyjeżdżać skoro nie ma kwarantanny ani izolacji? I że jeżeli lekarz takie rzeczy mówi to może do niego musiałaby przyjechać? NIE POLECAM wizyty u tego Pana, który swoje frustracje wyładowuje na pacjentach nie próbując nawet zachować się jak lekarz, nie mówiąc o tym, że w żaden sposób nie pomógł a wizyta u niego była stratą czasu.

Niestety, czas przejść na emeryturę lub zająć sie tylko prywatnymi pacjentami ze swojego hotelu. Dla starszych, schorowanych ludzi- brak empatii i zrozumienia, dając do zrozumienia, że zabierają mu czas.

duzo gada i nie na temat,mam wrazenie ze wogole lekcewazy pacietow,nie chce dawac na badania-wogole lekarz do kitu.