dr n. med. Zbigniew Ulatowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,5
2,4
2,1

Myślałem, że pokolenie lekarzy takich jak Pan Ulatowski już wymarło - myliłem się. Byłem z ojcem u tego psełdodoktora - potraktował nas jak śmieci! Powiedział, że on ma dużo swoich pacjentów i nie potrzebuje jeszcze skądś z daleka, że po co do niego, że czemu teraz (był piątek po południu - no przecież weekend za pasem...) Nie zbadał ojca - tylko pielęgniarka - popatrzył tylko z daleka i wyrokował. Ciekawe czy jakbym znalazł parę stówek czy nie zmieniłby zdania - nie zrobiłem tego i finał był taki, że zostaliśmy opieprzeni i wyrzuceni. Mam mnóstwo wulgarnych słów, które chciałbym użyć pod adresem tego gościa, ale się powstrzymam. Dziwię się, że Szpital Bonifratrów trzyma kogoś takiego i psuje sobie reputację.

Nie polecam szkoda czasu . Kiepski lekarz ! Nie ma specjalizacji chirurga naczyniowego, a przyjmuje jako specjalista w tej dziedzinie . Na czym cierpią pacjenci !

Czemu piszecie że pan doktor ma specjalizację chirurg naczyniowy skoro takowej nie ma ! Pan doktor jest nie kompetentny i wydaje ni się że ma dość blade pojęcie o chirurgii naczyniowej.Pan doktor wyznaje zasadę najpierw ciąć a potem martwić się co dalej. Nie polecam tego pana .

Nie polecam tego pana .

Bardzo kiepski doktor.Nie jest chirurgiem naczyniowym.Stosuje stare metody leczenia. Jeżeli chcecie mieć problemy to idcie do niego. Nie polecam. ! .

wykonałam u doktora operację żylaków nóg - metodą laserową. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zabieg wykonany był sprawnie i skutecznie. Szczerze polecam.

Polecono mi dr Ulatowskiego jako specjalistę operującego żylaki laserem.Spełnił moje oczekiwania

Przecież ten Pan ma na pieczątce chirurg ogólny a nie naczyniowy. Co zauważyłam po wizycie u niego. Nie polecam