lekarz Zdzisław Cywiński

nie dla sępów którym chodzi tylko o kasę

nie dla sępów którym chodzi tylko o kasę

myślę, że każdy ma pewnie inne zdanie na temat tego lekarza i jednemu może pomógł innemu pewnie nie. ja nie miałam żadnych szczególnych problemów dlatego co do jego diagnoz nie mnie się wypowiadać. lekarz z pewnością wzbudza zaufanie i jest bardzo rzeczowy i kompetentny, ale...bierze bardzo dużo za wizytę i niezależnie od tego czy robił badanie usg czy tylko wypisał recepty...to nawet w dużych miastach tak się nie cenią!do tego wmusza badania, których się w danym momencie nie chce robić, a jak poprosiłam o tabletki to od razu dostałam jedna konkretną firmę, z którą pewnie miał podpisaną jakąś umowę i w dodatku bez żadnego badania czy je w ogóle mogę brać... do tego te ciągłe wstawki typu: "chyba już czas zaplanować dziecko?" a jestem młodą osobą i jeszcze mi do tego daleko...trochę to było męczące..nie mówiąc już o tym że nie bada piersi...choć trzeba przyznać że sprzęt ma nowoczesny i w trakcie badania wszystko się widzi na monitorze...może i mam duże wymagania ale jak już tyle bierze to można, a nawet trzeba wymagać.

wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie

wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie

nie chodzilam do tego lekarza prywatnie,moze za pieniazki leczy inaczej,jednak bedac w ciazy lezalam na jego oddziale,badal mnie i stwierdza ze nie jest wcale delikatny,jako ordynator powinien byc postronny

Jak dla mnie może być:)Miły,wiarygodny stara się pomóc pacjentowi:)Myśle,że poleciłabym go swoim znajomym,również rodzinie:)

Bardzo dobry lekarz, nie jest materialistą, czuję, że naprawdę zależy mu na zdrowiu i dobru pacjenta, a nie tylko na zapełnieniu swojej kieszeni. To mój ginekolog od dawna, teraz jestem w ciąży i właśnie on prowadzi moją ciążę. Polecam szczerze.

Bardzo dobry lekarz-polecam. Jestem jego pacjentką od 11 lat. Nie zawiodłam się

Bardzo dobry lekarz-polecam. Jestem jego pacjentką od 11 lat. Nie zawiodłam się

zdecydowanie jest dobrym i zaufanym lekarzem, bardzo polecam.

zdecydowanie jest dobrym i zaufanym lekarzem, bardzo polecam.

polecam, bardzo dobry i dyspozycyjny lekarz.

polecam, bardzo dobry i dyspozycyjny lekarz.

Niestety, nie polecam. Moje doświadczenia z tym lekarzem nie są pozytywne i nie chciałabym być więcej jego pacjentką. Kola.