dr n. med. Zdzisław Czajkowski

Byłam u P. Doktora pierwszy raz. Pierwszy raz lekarz na usg poświęcił mi tak dużo czasu. Nade mną był ekran, na którym widziałam wszystko, a Pan Doktor mi tłumaczył dokładnie co gdzie jest. Nie robił nic na szybko i byle jak. Wykonał zdjęcie 3D macicy - z czym również spotykam się pierwszy raz. Nie pospiesza, tylko naprawdę poświęca czas pacjentowi. Do tego świętny sprzęt i jakośc zdjęć (porównując do moich wcześniejszych,a też robiłam je prywatnie). Podsumowując - polecam!

Podsumowując - polecam!

lekarz wprost wspaniały. polecam każdej przyszłej mamie. wszystko pięknie pokazuje i opisuje czy wszystko w porządku. takich lekarzy mogłoby być więcej.

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu na badanie.Polecam

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu na badanie.Polecam

Byłam u niego na swoim pierwszym USG i nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy dr Czajkowskiego

Bardzo dobry lekarz! Badania i zdj usg są bardzo dokładne. Zna się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy, spokojny, miły i zabawny :) Naprawdę polecam!!!

Wedlug mnie konkretny lekarz. poswieca bardzo duzo czasu pacjentowi i dokladnie wszystko tlumaczy

zawiedziona jeśli chodzi o tego lekarza.

zawiedziona jeśli chodzi o tego lekarza.

Ja chodzę do doktora na usg, polecam jest miły, rzeczowy, wszystko wytłumaczy, oaza spokoju.