lekarz Zdzisław Pachaczlekarz Zdzisław Pachacz - zdjęcie profilowe

lekarz Zdzisław Pachacz

Ortopeda dziecięcy

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Posiada dwie specjalizacje z zakresu: chirurgii dziecięcej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach ortopedii zajmuje się głównie ortopedią i traumatologią dziecięcą

Posiada certyfikaty (uprawnienia) Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu Ultrasonografii pediatrycznej (w pełnym zakresie) oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej”Cedus” z zakresu Ultrasonografii ortopedycznej i urazowej.

W Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2014” (głosowało ponad 220 tysięcy internautów) otrzymał CERTYFIKAT ZAUFANIA PACJENTA jako specjalista w dziedzinie Chirurgii Dziecięcej oraz Ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jego pasją jest muzyka i DJ-ka.

zdecydowanie odradzam, niekompetetny, nieprzyjemny, zero komunikacji z rodzicem, z dzieckiem, błędna diagnoza rodząca poważne następstwa

Wszystkie negatywne opinie nie są wyssane z palca. Bardzo nieprzyjemny wręcz arogancki, krzyczy na pacjentów, odzywa się wulgarnie nie przebierając w słowach. Trafiliśmy do niego na badanie usg bioderek całkiem przypadkowo - bo tam było miejsce. Badanie pobieżne i szybkie. Po badaniu diagnoza "szpotawość stóp" i jakaś wada jednego bioderka, powiedział, że musimy przyjść raz jeszcze to pokaże co z tym robić. Kolejna wizyta trwała jakąś minutę. Naciąga na leczenie prywatnie i stwierdza, że z nfz już nie będzie przyjmował naszej córki mimo iż posiada skierowanie na leczenie w dodatku to zgubił całą dokumentację. Konsultacja u innego lekarza i ponowne usg rozwiały wszelkie wątpliwości. Dziecko jest całkowicie zdrowe a Pan Pachacz postawił błędną diagnozę. Taki człowiek chyba nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Ostrzegam przed tym człowiekiem - szkoda zdrowia i nerwów a pomocy i tak się nie uzyska.

Tragiczny lekarz, bardzo nie polecam! Pan Pachacz nie ma żadnych kompetencji żeby w ogóle kogokolwiek leczyć, zachowuje się nieprofesjonalnie. Uważajcie na niego!

To bardzo dobry, kompetentny lekarz, jest bardzo skuteczny. Widać, że zna się na tym co robi! Polecam

Gdy byłam jeszcze niemowlęciem moi rodzice odwiedzili ze mną tego lekarza. Nie wykrył u mnie podobno bardzo widocznego kręczu, przez co przez długi czas rodzice chodzili ze mną na masaże, co się wycierpiałam to moje. Skończyło się na tym, że musiałam przejść operację nacinania ścięgna szyjnego. Moja znajoma u niego była z (chyba) brodawkami na stopach, które pan doktor kazał leczyć włożeniem stopy w gips! Kolejna moja wizyta u tego pana była z tego powodu, że nie było mojego lekarza, a potrzebowałam konsultacji z powodu skręcenia kostki. Noga nie tylko zbyt długo była trzymana w szynie, ale w końcu doszło do tego, że zbyt mocne ruchy stopą sprawiają ból i kość jest do tej pory niestabilna, a działo się to ponad 2 lata temu! Oczywiście Pan doktor przy wizycie zachowywał się wyjątkowo nieprzyjemnie, a można powiedzieć, że wręcz chamsko! Stanowczo nie polecam!

Moim zdaniem ten lekarz zasługuje na same pozytywne opinie! To świetny specjalista, zna się na swoim fachu i doskonale wie co robi. Ale trzeba zaufać i "nie przeszkadzać" mu. Wypracował sobie taki system pracy a nie inny, a najważniejsze, że jest skuteczny!!!

Trafiłam tutaj szukając chirurga ortopedy dla mojej córki. Jestem w szoku czytając opinie na temat p.Pachacza (trudno tego pana nazwać lekarzem). Kilka lat temu byłam umówiona na wizytę do tego pana w przychodni na os.Na Skarpie. Tak się składa, że wizyta miała dotyczyć mojego 3-letniego wówczas syna, a zmuszona byłam zabrać ze sobą niespełna roczną córkę (nikt w tym czasie nie mógł się nią zaopiekować ani towarzyszyć nam w przychodni). Ponieważ moja córka nie umiała jeszcze chodzić przywiozłam ją w wózku typu parasolka. Odczekałam ok.1,5h w poczekalni i gdy w ...

Kilka lat temu byłam umówiona na wizytę do tego pana w przychodni na os.Na Skarpie. Tak się składa, że wizyta miała dotyczyć mojego 3-letniego wówczas syna, a zmuszona byłam zabrać ze sobą niespełna roczną córkę (nikt w tym czasie nie mógł się nią zaopiekować ani towarzyszyć nam w przychodni). Ponieważ moja córka nie umiała jeszcze chodzić przywiozłam ją w wózku typu parasolka. Odczekałam ok.1,5h w poczekalni i gdy w końcu miałam wejść do gabinetu p.Pachacz stwierdził, że nie mogę wjechać z wózkiem!!!! Stwierdził, że jest to niehigieniczne i nie zgadza się na wprowadzenie wózka do gabinetu. Nie interesowały go żadne argumenty. Zostałam odesłana z kwitkiem! Teraz żałuję, że od razu nie udałam się do kierownika przychodni. W tamtym momencie byłam młodą zszokowaną sytuacją matką, która bliska płaczu bezradnie wróciła z dziećmi do domu.
Niestety nie było to moje ostatnie spotkanie z tym panem. Mój syn systematycznie 1-2 razy w roku dostawał nocnego ostrego ataku zapalenia krtani. Pomóc wtedy mógł tylko lekarz i szybki zastrzyk likwidujący obrzęk krtani, w przeciwnym razie moje dziecko mogło się udusić. Dyspozytor pogotowia zawsze natychmiast wysyłał do nas karetkę. Pewnego razu na karetkę czekaliśmy tak długo, że byłam bliska obłędu. Mąż kilka razy dzwonił na pogotowie. Kiedy w końcu karetka dotarła w drzwiach mojego mieszkania ukazał się p.Pachacz!!! Kiedy zapytałam go dlaczego dojazd trwał tak długo obruszył się i stwierdził, że nie leciał helikopterem tylko jechał karetką. Był środek nocy, puste ulice, a do szpitala ok.7 km.
Tak więc zdecydowanie nie mam dobrego zdania na temat tego pana i nie polecę go nawet najgorszemu wrogowi.

Ten lekarz przyjmuje też w Tarnowie, Słoneczna 32 (przychodnia CenterMed). Uważam, że jest świetny. Szybka i trafna diagnoza, odpowiednio dobrane leczenie i ćwiczenia. Przy tym fajne podejście do małych pacjentów.

Ten doktor przyjmuje również w Tarnowie (ul. Słoneczna 32). W zupełności się zgadzam ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na jego temat! Bardzo dobry lekarz

Polecam Pana doktora. Jest doświadczonym fachowcem z dużym doświadczeniem. Przy wizycie mającej na celu ocenę stawów biodrowych 2 miesięcznego dziecka Pan doktor z własnej inicjatywy pzyjrzał się mięśniom szyji i zwrócił uwagę na przykurcz, który wymagał profesjonalnych masarzy. Gdyby nie jego inicjatywa i profesjonalna diagnoza córka w przyszłości mogłaby mieć poważne zaburzenie rozwojowe układu kostnego, mięsniowego... Osobiście uważam Pana doktora za bardzo sympatycznego człowieka i fachowca:) dorota, mama dwójki dzieci