lekarz Zdzisława Frąckiewicz

2,1
1,7
1,7

Bardzo sumienne i długie konsultacje, kilka badań, przepisane leki działają, a przy tym Pani Zdzisława była bardzo miła i szukała źródła problemu. Bardzo polecam :)

Strasznie opryskliwa kobieta, szkoda że nie ma tu skali ujemnej bo dla niej wystawienie 1 to za dużo

Kompletny brak podejścia do pacjenta, wyniosła, lekceważąca, złośliwa, skupiona na swoim ego. Nie słucha pacjenta, nie przekazuje wyniku tego co nazywa "badaniem". W mojej ocenie - porażka. NIE POLECAM.

W mojej ocenie - porażka. NIE POLECAM.

Nie zgadzam się z komentarzami zamieszczonymi przez pacjentów ( byłych również ). Od kilku lat leczy mnie i jestem bardzo zadowolona.Uważam że bardzo dobrze diagnozuje (przekonałam się o tym robiąc prywatnie dodatkowe badania). Co do czasu poświęconego pacjentowi uważam, że jest jednym z nielicznych lekarzy,który nie patrzy na zegarek podczas wizyty,nie stresuje się,że przed gabinetem czekają pacjenci (bo i tak wszystkich musi i przyjmie)tylko spokojnie robi swoje.Bardzo skrupulatnie zresztą. Tak na marginesie to ONA właśnie jako jedyna zdiagnozowała u mnie chorobę mimo ,że od kilkunastu lat leczona byłam okulistycznie. Jak widać nieudolnie. Pozdrawiam.

Okulista tragiczny, niekompetentny, nieprzyjemny, wredny, ze złośliwymi komentarzami uważa siebie za niewiadomo kogo ale jest Pani ZWYKŁYM lekarzem okulistą a nie Panią dr. Więcej pokory i zrozumienia dla pacjenta. DNO totalne proszę zmienić zawód bo po komentarzach to się Pani nie nadaję do tego zawodu absolutnie, a kosmiczne teorie o wchłanianiu witamin to proszę zostawić innym lekarzom.

Bylem u Pani doktor 2razy. Skutecznie podwyzszyla mi cisnienie. Musialem zmienic lekarza. Osoba niekompetentna, wredna, traktuje czlowieka z gory.

Zdecydowanie NIE POLECAM! Pani doktor nie miła, nie słucha pacjenta, lekceważy go! Twierdzi, że przeprowadziła wywiad z pacjentem zadając jedno pytanie i nie słuchając odpowiedzi na zadane pytanie. Doprowadziła mnie do silnego zdenerwowania, a zaraz po tym chciała przeprowadzić badanie wzroku. "Elvita" po tylu negatywnych opiniach i żadnej pozytywnej powinna zastanowić się nad sensem zatrudniania takiego "lekarza"

Pani Frąckiewicz dobiera złe okulary, każe nosić okulary o różnych mocach na zmianę lub dużo słabsze okulary. Doprowadziła do szybkiego zwiększenia wady wzroku u mnie i moich bliskich. Inni okuliści absolutnie zabronili wszystkiego co zaleciła ta pani.

NIE MIŁA NIE UPRZEJMA - NIE WIEM KTO PRZYJĄ TAKEGO LEKARZA DO TAK DOBREJ PLACÓWKI JAKA JEST <ELVITA>

Zdecydowanie NIE POLECAM! Nieuprzejma, arogancka, złośliwa. Nie skupia się na pacjencie a raczej na "odklepaniu" wizyty. Może w przypadku prywatnej wizyty jest inna ale publicznie ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Czułam się jak intruz!