lekarz Zofia Gutkowska

2,7
2,7
2,6

pani była na tyle kompetentna, że wypisując receptę na tabletki antykoncepcyjne nie pokusiła się nawet o zbadanie mnie, nie mówiąc już o zleceniu badań krwi. Przy tym wszystkim była opryskliwa, nieuprzejma, a także wyrażała swoje prywatne opinie na mój temat. Na szczęście znalazłam innego ginekologa, który spełnia moje oczekiwania i nie musiałam tam nigdy więcej wracać. Zdecydowanie nie polecam.

wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłę, pani doktor mało uprzejma i sympatyczna, mam nadzieję, że kompetentna

Po dwóch latach przerwy po urodzeniu dziecka poszłam do niej na wizytę kontrolną, pomacała mnie i powiedziała, że wszystko ok. Zasugerowałam zrobienie usg, ponieważ wiedziałam z wcześniejszych badań, że rośnie mi guzek na jajniku, którego oczywiście nie wyczuła przy swoim macanym badaniu, ale chyba poczuła się urażona moją uwagą, bo powiedziała, że dzisiaj nie ma czasu i żebym się zapisała na kolejną wizytę za 5 tygodni!!! Poszłam gdzie indziej, zrobiłam usg, guz miał 5cmx3cm i został usunięty. NIE POLECAM!!!!

Ta Pani mnie bardzo zawiodła. Byłam u ginekologa po raz pierwszy, nie zostałam zbadana wg oczekiwań. Nie przeprowadziła wywiadu (czy mama jakieś problemy, regularność cyklu, choroby itp.) w sumie badana byłam może 5 minut, po czym powiedziała że wszystko w porządku i odesłała mnie do domu. Nadal odczuwam bóle podbrzusza i jestem zapisana do innego ginekologa. nie polecam.

W 24 tyg ciąży z 1,5 cm rozwarciem dała mi skierowanie do szpitala i kazała szybko tam jechac zamiast odrazu wezwać karetkę!!!Efekt poród w 25 tc(mała ważyła 700 gram) Bogu dzięki córeczka żyje i ma się dobrze ale przez tą panią "doktor" wiele się nacierpiała, to było 5 lat temu ale wciąż aż mnie rzuca na wspomnienie tamtych strasznych chwil

Pani doktor prowadziła moja zagrożoną ciążę i ja jestem z niej bardzo zadowolona kiedy poszłam do niej i powiedziałam, że zle się czuję od razu mnie zbadała i dała skierowanie do szpitala na dodatkowe badania, nie ignorowała tego co mówiłam zawsze sprawdzała czy wszystko jest w porządku z dzidziusiem, osobiście bym poleciła.

Chodzę do pani Gutkowskiej od kilku lat zarówno prywatnie jak i do przychodni. Jestem w 100% zadowoloną pacjentką pod każdym względem. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, a pierwszą z nich uratowała. Jestem jej bardzo wdzięczna. Wszystkim serdecznie polecam. Agnieszka z Brwinowa

powiem tak, ja prowadzę u tej pani ciążę, jestem w 5 misiącu, chodzę na wizyty publicznie nie prywatnie. Mam naprawdę mieszane uczucia, jeśli chodzi o leczenie, badania itd to jest bardzo rzeczowa, konkretna i dokładna, można z nią porozmawiać ale zraziła mnie tym, że jak w 4 misiącu zapytała mnie jak się czuje i powiedziałm że coraz gorzej to stwierdziła że to za wcześnie na takie złe sampoczucie, i od taqmtej pory nie wiem co tak naprawdę myśleć

Najlepsza metoda leczenia - pigułka. ŻAŁUJĘ do tej pory!!!! A jak zadzwoniłam w sobotni wieczór spanikowana, że zrobiłam test, jestem w ciąży i dopadła mnie grypa i co mam brać, kazała mi iśc do lekarza pierwszego kontaktu :( Dzięki tej poradzie po miesiącu w ciąży nie byłam :(

Jest naprawdę spoko babeczka. Polecam:)

Jest naprawdę spoko babeczka. Polecam:)