dr Zofia Rojek

2,6

Pacjentką pani Doktor byłam od wielu lat. Czym dłużej się znałysmy tym bardziej dostrzegałam ogromny problem. Zdecydowanie pani Doktor nie lubi otyłych osób ale niekoniecznie z tym chce coś zrobić albo poprostu podpowiedzieć i pomóc pacjentowi co należałoby zrobić...może wysłać pacjenta pod jakaś np specjalistyczną opiekę. Problem z wypisaniem skierowania na rehabilitację. Problem z wypisaniem zaświadczenia o stanie zdrowia pacjenta. Problem ze skierowaniem na badanie. Itd itd.Ostatnia wizyta z moją panią doktor . Oczywiście odmowa. Tekst ,który Pani doktor mi powiedziała na prośbę o wypisanie skierowania na badania,które potrzebne mi są przed operacją onkologiczna jest hitem. Cytuję: Jak pani dam skierowanie to innym nie dam ! Zaznaczam ,że jestem pacjentka, która ma rentę i jest z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Zatem moje schorzenia nie są wyssane z palca . A lekarz rodzinny powinien pomagać a nie odsyłać z kwitkiem swojego pacjenta. Dlatego z usług pani doktor zrezygnowałam i jestem z tego powodu ZADOWOLONA

Super lekarz i człowiek.... ma wiedzę, kompetencje i czas dla pacjenta - to jest moje zdanie po 6 latach bycia Jej pacjentem.

Zupelnie nie rozumiem negatywnych opinii . ja odnioslam wrazenie wrecz przeciwne po kontakcie z ta lekarka,najlepszy lekarz jakiego spotkalam.

Zupelnie nie rozumiem negatywnych opinii .

Apodyktyczna, straszna kobieta. Nie powinna być lekarzem. Nie dba o dobro pacjenta tylko swój ineres. Jest włascicielka przychodni. Zdecydowanie odradzam lekarza i przychodnie!!!!

Pani doktor w swojej pracy kieruje się jedynie swoim katolickim światopoglądem. Nie wyraża zgody na zabieg in-vitro mimo iż takie jest wskazanie i decyzja pacjenta. Nie stara się zrozumieć pacjenta, twierdzi, że adopcja dziecka będzie dla najlepsza - i to jest wyjście z sytuacji. Nie chce dać skierowania na badania, które są niezbędne do przeprowadzenia zabiegu (mimo iż pacjent ma do nich prawo ponieważ są refundowane przez NFZ). Spotkanie z tą panią było jednym z najgorszym spotkań jako "z lekarzem" w moim życiu. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.