Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

2,7

Od 11 lat oddycham normalnie tylko dzięki Pani Doktor Zofii Rybickiej i leczeniu jakie mi zaleciła. Nie rozumiem opinii na temat Jej nieuprzejmości. Pani Doktor, moim zdaniem, reprezentuje dobrą, dawną szkołę inteligenckiej kindersztuby, która jest obecnie w Polsce w zaniku. Podziwiam ją jako osobę i lekarza.

Jak dla mnie pani dr. Rybicka jest prawdziwym specjalistą! W pierwszych minutach wzbudza lęk swoją dociekliwością, ale wyjdzie mi to na zdrowie :)

Zdecydowanie pani Doktor nie przypadła mi do gustu, ale w końcu ktoś musi przepisywać mi leki od alergii,

Mnie akurat Pani Dr nie pomogła, ani też nie przypadła do gustu jako człowiek. Ale to moja opinia.

Jedyna od lat osoba właściwa na właściwym miejscu. W Iławie byłem totalnie u wszystkich specjalistów i muszę stwierdzić ,że nie są specjalistami. Leczyli mnie 4 miesiące antybiotykami a w Olsztynie Ten lekarz pomógł mi po pierwszej wizycie.

bylem w takim stanie alergii ze dochodzilo do tego iz mailem problemy z oddychaniem... Pojechalem do pani Zofii Rybickiej do gabinetu, od tamtej pory juz alergia mi nie dokucza. przyjmuje leki i szczepionki. a co do ceny wizyty to jak dla mnie jest ok. pozdrawiam