dr n. med. Zofia Salska

Urolog

Słabo niestety. Seria wizyt zakończona brakiem jednoznacznej diagnozy, brakiem poprawy, a co najdziwniejsze brakiem skierowania na jakiekolwiek dodatkowe badania. Nie ma to jak dawać w ciemno leki :/ Smutną pociechą jest to że inni lekarze wcale nie radzą sobie lepiej. U dr Salskiej jednak dodatkowo przytrafiła się zupełnie nietrafiona ocena wykonanych we własnym zakresie badań moczu, które następnie zwykły lekarz rodzinny zinterpretował jako bardzo złe, co potwierdziło się podczas późniejszego pobytu w szpitalu.

wspanialy lekarz i czlowiek,calkowicie oddany pacjentowi

wspanialy lekarz i czlowiek,calkowicie oddany pacjentowi

W 2007 roku Pani dr. Zofia Salska w Szpitalu Woj. w Bielsku-Białej wykonała mojej osobie przezpęcherzowego usunięcia przerostu gruczołu krokowego tzn prostaty. Przed operacją miałem krwiomocz , co przyśpieszyło zabieg. Przez okres 2 lat t.j. od 2007 roku do teraz czuję się b. dobrze. W nocy nie wychodzę z oddawaniem moczu. Ten obecny komfort zawdzięczam "złotym rękom" Pani dr Zofii Salskiej ze Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Jestem Jej za to niezmiernie wdzięczny i gorąco polecam na przyszłość usługi pani doktor Zofii Salskiej. Witoszek Czesław

Witoszek Czesław

Pani doktor cieszy się opinią dobrego lekarza, chociaż nie czuję sie kompetentna aby wypowiadać się na temat fachowości. Natomiast zgadzam się z opinią o wybujałym ego Pani doktor jak również z tym że bywa niegrzeczna i opryskliwa, a przydałoby się trochę pokory.

lekarz z sercem wspaniała i kompetentna z energią niesienia pomocy innym,oddana dla ludzi miła zdecydowana i konkretna serdecznie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁA SPECJALISTKA LEKARZ Z SERCEM.OPEROWAŁA MOJEGO TATĘ MIMO JEGO CIEZKIEGO STANU BARDZO NAS WSPIERAŁA I WYTŁUMACZYŁA NAM SCHEMAT CHOROBY LECZENIA I POSTĘPOWANIA.ŻAŁUJĘ TYLKO JEDNEGO ŻE DO PANI PROFESOR DOSTALISMY SIE ZBYT PÓŻNO MIMO WSZYSTKO UKŁONY DLA PANI PROFESOR I SERDECZNE PODZIEKOWANIA TO LEKARZ KTÓREMU W 100%MOŻNA ZAUFA SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!

bardzo żałuję,ale nie polecam Pani dr z jednego powodu jest opryskliwa,nieuprzejma z bardzo wybujałym ego.

B.dobry specjalista,pomogl w mojej chorobie bardzo duzo ,wybieram sie na nastepna wizyte gdyz u tego lekarza czuje sie bezpieczny.

Znam panią doktor od 15 lat. Tyle właśnie czasu upłynęło od operacji urologicznej. Tak właśnie wyobrażałem sobie podejście lekarza do pacjenta i nie zawiodłem się. Życzyłbym sobie i innym pacjentom aby na swojej drodze kontaktu ze "służbą zdrowia" napotykali takich właśnie lekarzy.

Cudowna , oddana za darmo ludziom lekarka.Polecam !!!Moją mamę leczył wcześniej prof.Prajsner - skazał ją na powolną śmierć.A p.dr Salska podjęła się leczenia i mama żyje drugim życiem już rok.