lekarz Zofia Szara

Podziękowanie dla Oddziału i Poradni Onkologicznej. Na Oddział Onkologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach przyszłam w połowie czerwca 2021 roku. Tam przywitała mnie Pani doktor Zofia Szara Kierownik Oddziału Onkologii/ Pani Doktor Anioł, jak mówią pacjenci. Tego dnia mnie zbadała i za parę dni byłam pacjentka oddziału. Nie kazała mi czekać pół roku na najbliższą wizytę, jak to miało miejsce w sąsiednim szpitalu. Zaraz w Gorlicach poznałam cudownych lekarzy, którzy się mną zaopiekowali: Panią doktor Agnieszką Michalczyk- lekarza prowadzącego i Pana doktora Łukasza Pierzchałę. Nieodłącznie towarzyszy lekarzom ...

Podziękowanie dla Oddziału i Poradni Onkologicznej.
Nieodłącznie towarzyszy lekarzom Pani Beata Włosek -przełożona zespołu pielęgniarek. Wszyscy lekarze i panie pielęgniarki to profesjonaliści, absolutnie życzliwi każdemu pacjentowi, bez względu na wiek, schorzenie i natężenie bólu. Kiedy wchodzą na salę wnoszą nadzieję, pomagają najlepiej, jak umieją. Kochane panie pielęgniarki zawsze uśmiechnięte. Wykonują swoje czynności w taki sposób,żeby nawet ukłucie nie bolało. Życzliwe, uśmiechnięte proszą, żeby dać sobie pomóc, czy to wstać,czy się umyć, czy zjeść. Nie można zapomnieć o pani Ani z księgowości, paniach które sprzątają .

Oddział Onkologiczny jest oddzielony ścianka z Poradnia Onkologiczna, w której wita, tak właśnie wita, jak gości Pani Krystyna Kalisz. Profesjonalnie rejestruje, a później z uśmiechem dodaje otuchy i ciepła. Lekarze z Oddziału Onkologicznego mówią o Pani Krysi, że to kobieta, która wykonuje pracę za cztery osoby. Pani Krysia podobnie, jak wszyscy na Oddziale Onkologii w Gorlicach nigdy się niedenerwuje i zawsze jest cierpliwą.
Na Oddziale Onkologii: lekarze, pielęgniarki, administracja i obsługa oddziału służą, aby tego nie odczuwać. To taki oddział, gdzie każdy cierpi fizycznie, mentalnie i społecznie.
Choroba onkologiczna to ciężka choroba , jednak na Oddziale Onkologicznym i w Poradni Onkologicznej czuje się, jak u siebie w domu.
Szanowne Panie i Szanowny Panie doktorze.
Dziękuję wszystkim
Agata Długosz

Szanowna Pani doktor. Weszłam na Oddział Onkologii i skierowano mnie do Poradni. Miałam zaszczyt poznać Panią doktor Zofię Szarą i Panią pielęgniarkę Krystynę Kalisz. Pani doktor profesjonalnie wyjaśniła mi przebieg leczenia, natomiast Pani Krystyna (Pani Krysia, jak o Niej mówią z czułością i szacunkiem wszyscy pacjenci) spokojnie wyciszyła lęk i obawy związane z leczeniem. Za kilka dni, już na Oddziale Onkologicznym, dało się zauważyć, że cały personel, podobnie, jak wcześniej w Poradni Pani Doktor Zofia Szara i Pani Krysia Kalisz z uśmiechem witają każdego pacjenta. Wnet miało się okazać, że ...

Szanowna Pani doktor.
Za kilka dni, już na Oddziale Onkologicznym, dało się zauważyć, że cały personel, podobnie, jak wcześniej w Poradni Pani Doktor Zofia Szara i Pani Krysia Kalisz z uśmiechem witają każdego pacjenta. Wnet miało się okazać, że cały Oddział Onkologii został niestety wystawiony przeze mnie na próbę. Przeżyłam wstrząs anafilaktyczny. Lekarze (Pani doktor Zofia Szara przez trzy godziny wraz ze mną oddychała), a Panie pielęgniarki z nieprawdopodobną precyzją podłączały mnie do różnych aparatów i tlenu.
Mijają dwa lata. Leczę się do tej pory. Często jestem w Poradni Onkologicznej u Pani Krysi i na Oddziale Onkologicznym. To dobry czas, żeby podziękować wszystkim pracownikom Oddziału Onkologicznego i Poradni Onkologicznej w Gorlicach. Dziękuję lekarzom: Pani Doktor Zofii Szarej- Kierownikowi Oddziału, Pani doktor Agnieszce Michalczyk i Panu doktorowi Łukaszowi Pierzchale za profesjonalizm, serdeczne traktowanie, za prawo do mówienia o swoich wszystkich dolegliwościach. Każdy jest wysłuchany i może liczyć na wsparcie. Dziękuje Pani Beacie Włosek, przełożonej pielęgniarek, wszystkim cudownym Paniom pielęgniarkom, które z absolutnie największym oddaniem, profesjonalnie, z uśmiechem nie przechodzą obojętnie wobec cierpiących. Chciałoby się te Panie i Pana przytulić i nieustannie powtarzać, że są Aniołami. W tym miejscu pragnę podziękować również pracownikom administracji: Pani Ani, Pani Asi i Paniom dbającym o czystość, oraz przynoszącym nam jedzenie. Ze sprawami duchowymi doskonale radzi sobie Ksiądz Andrzej Kluz, który zawsze rano przychodzi do nas z sakramentami.
Szanowna Pani doktor.
Kieruje Pani wybitnym personelem, który złożony jest ze wspaniałych fachowców w swojej dziedzinie i jednocześnie cudownych ludzi, aniołów. Dziękuję za Wasze dotychczasowe staranie i robienie wszystkiego, co w Waszej ludzkiej mocy, bym odzyskała zdrowie. Życzę mojej kochanej Pani Doktor Zofii Szarej i wszystkim Państwu dużo zdrowia, wytrwałości w tak trudnym zawodzie i na tak trudnym Oddziale oraz wszelkiego dobra i pomyślności.

Babcia prosiła, aby przekazać Jej opinię nt. Oddziału Onkologicznego w Gorlicach: "Chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania lekarzom i pielęgniarkom oddziału onkologicznego szpitala w Gorlicach. W trakcie leczenia zostałam otoczona fantastyczną opieką. Personel Oddziału cechuje niezwykła empatia i fachowość. Trafić z poważną chorobą w dobre ręce to szczęście w nieszczęściu. Dziękuję. Elżbieta Myrlak"

Trafić z poważną chorobą w dobre ręce to szczęście w nieszczęściu.

Dziękuję.

Elżbieta Myrlak"

Pani doktor jest bardzo miła , konkretna, spokojnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Pełna spokoju, zaangażowania z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wspaniały lekarz , gorąco polecam i dziękuje za pomoc .