lekarz Zuzanna Grabowska

Neonatolog, Pediatra

To jest przykład lekarza z powołania. Polecam.

To jest przykład lekarza z powołania.
Polecam.

Wspaniały lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Wizyta i badanie zawsze jest kompleksowe. Ze względu na ilość małych pacjentów trudno się dostać, ale warto próbować. Pani Doktor zawsze chce pomóc, szkoda że doba jest taka krótka.

Z Panią doktor miałam pierwszy kontakt 9 lat temu w klinice. Urodziłam wcześniaka z niską masą urodzeniową, później też mieliśmy wiele problemów zdrowotnych z dzieckiem i zawsze pomagała mi Pani dr, ja uważam że to najlepszy specjalista,Moje dziecko ma 9 lat i jest zdrowe. TO LEKARZ GODNY POLECENIA.

Dla mojego syna najlepsza "Ciocia". Polecam gorąco.

Dla mojego syna najlepsza "Ciocia". Polecam gorąco.

Rewelacyjna pani doktor, a raczej ciocia Zuzia.Lekarz z powołania:-)

Rewelacyjna pani doktor, a raczej ciocia Zuzia.Lekarz z powołania:-)

Bardzo dobra lekarka. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta. Poświęca tyle czasu, ile trzeba. Odpowiada zrozumiale na wszelkie pytania. Pomaga tam, gdzie inni lekarze tygodniami nie potrafią zdiagnozować problemu.

Do pani doktor w sumie chodze od 14lat.To mily,oddany,szczery czlowiek,jest wysmienitym specjalista.Ma fachowe podejscie do swoich malych pacjetow jak i ich rodzicow.Nikomu nie odmowi wizyty,choc jest bardzo pozno przyjmuje do ostatniego potrzebujacego pomocy pacjeta.Z czystym sumieniem polecam tego wspanialego czlowieka.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania a przy tym zawsze jest 100% trafność w ocenie problemu z dzieckiem. Ufam Pani doktor bezgranicznie.

najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu a jestem pielegniarka.moje cory sa zdrowe dzieki pani doktor a przechorowaly wiele.

Poszliśmy do pani doktor ze zdrowym dzieckiem, choć niejadkiem. Wyszliśmy nastraszeni i z dzieckiem chorym - słabo rozwiniętym umysłowo i ruchowo, z wada postawy, za dużą głową, itp. Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Zlecono nam badania nieodpowiednie do problemu (np. usg miało potwierdzić refluks pokarmowy), a każdy szczegół wyolbrzymiono (drobne siniaki od raczkowania mieliśmy czym prędzej konsultować ze specjalistą, bo źle z krzepliwością krwi). Znajomym, którzy chodzą do niej z synem od urodzenia nie zwróciła uwagi, że roczne dziecko nawet nie raczkuje, bo jej zdaniem wszystko było OK, a moja córka była opóźniona w rozwoju, bo mając 10 miesięcy raczkowała zamiast próbowac chodzić.
Po konsultacjach z 3 innymi pediatrami i gastrologiem, zignorowaliśmy zalecenia pani doktor. Corka ma się świetnie.