dr n. med. Zygmunt Jaworski

Pediatra, Choroby zakaźne

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Specjalista chorób dziecięcych, Specjalista chorób zakaźnych

Będąc w okolicy na urlopie z naszym Maluszkiem trafiliśmy prywatnie do Dr Jaworskiego. Wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Od razu zdiagnozował problem i przepisał odpowiednie leki. Pozdrawiamy Panie Doktorze – Zalewscy

Klasa sama w sobie. Lekarz z prawdziwego powołania. Bardzo dziękujemy za wszystko Panie Doktorze! Karolina z Wrocławia

Od wielu lat uczęszczam z moją córką do Dr Jaworskiego. Do żadnego lekarza nie mam takiego zaufania jak do p. Zygmunta. Wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Polecam !!!!

Wysokiej klasy specjalista. Jako jedyny doktor w Polsce byl w stanie pomoc mojemu dziecku. Zawsze bede polecal i jestem dozgonnie wdzieczny. Moja Klaudia ma teraz 11 lat i zyje dzieki Niemu.

Bardzo doświadczony, starszy lekarz ale.. na czasie i "ogarnięty". Mimo swojego wieku jest absolutnie na czasie. Jego wiedza i pogląd na teraźniejsze czasy jest fascynująca. Chyba ostatni lekarz ze starszego pokolenia, dla którego nie są najważniejsze pieniądze czy sława.

Super lekarz uratowal moja kruszynke jestesmy doktorowi Jaworskiemu wdzięczni .napewno bedziemy jezdzic do doktora prywatnie .

Kompetentny lekarz, bardzo ciepły człowiek. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom! :)

Pełne zrozumienie lekarza dla rozdykotanych rodzicow

Pełne zrozumienie lekarza dla rozdykotanych rodzicow

jestem w szpitalu w Kamieniu Pom. poznałam Dr Jaworskiego. Jest konkretny i zna sie na rzeczy. Odpowiada na wszystkie pytania a dodatkowo podtrzymuje na duchu. Napewno sie przepiszę do tego doktora. Nawet w nocy z uprzejmościa podchodzi do dziecka bardzo interesuję się tym co sie dzieje z dzieckiem. Polecam

Wylądowałam z moją córeczką w szpitalu w Kamieniu Pomorskim. Trafiłyśmy pod opiekę dr Jaworskiego. Jestem bardzo zadowolona ponieważ rzadko spotyka się tak miłego a zarazem kompetentnego lekarza :) Mimo bardzo późnej pory pan Jaworski był miły, potrafił uspokoić, wszystko wytłumaczyć. Szkoda, że mieszkamy kilkaset km od Kamienia bo na pewno przyjeżdżałabym na wizyty prywatne z moim Maluszkiem :)