dr n. med. Zygmunt Trojanowski

2,9
2,5
2,2
2,1

Sama wizyta i poziom kultury osobistej lekarza poniżej jakiegokolwiek standardu. Najpierw Pan doktor spóźnił około godziny. Następnie mimo ustalonych godzin przyjęć wepchnął przed Ciężarną i staruszkę po 70-tce jakąś znajomą, a na próbę zwrócenia mu uwagi, że to kobiety w ciąży są z reguły obsługiwane poza kolejnością zareagował agresją. Przebieg wizyty jakby celowo chciał zdenerwować ciężarną, obrazić ją i zmieszać z błotem. Ponadto pan doktor powinien chyba dopisać sobie kilka specjalizacji, bo na prowadzeniu ciąży zna się lepiej niż jednna z najlepszych Pań Ginekolog w kraju a na gospodarce hormonalnej lepiej niż trzech mówiących to samo endokrynologów, bo fakt, że nie zgadza się z opinią innego diabetologa, który skutecznie prowadził cukrzycę w poprzedniej ciąży jest już dyskusyjny. Nie polecam nikomu, tacy lekarze powinni się wstydzić i być piętnowani na każdym kroku, za brak szacunku do ludzkiego czasu, kultury i arogancję niewspółmierną do posiadanych kompetencji.

Pan Doktor ma ogromną wiedzę. W sposób konkretny i zrozumiały wszystko tłumaczy. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi ; a rezultaty leczenia są znakomite. DOŚWIADCZENIE - FACHOWOŚĆ- KLASA. Polecam.

Nieprzyjemny, arogancki, gburowaty, nieprzyjemny, krzyczy na pacjentów. Zero empatii i zainteresowania pacjentem.

bardzo nieprzyjemny lekarz, bez kontaktu z pacjentem. Nie ma się żadnego poczucia bezpieczeństwa, jakiegoś zaufania. chaotyczny, szybki , a pacjenta traktuje, jak głupka.

Arogancki, zadufany, niekontaktowy, wręcz złośliwy. Nawet nie spojrzy na wyniki badań. Patrzy wszędzie tylko nie na pacjenta. Wiecznie spóźniony nawet do 45 minut,wchodząc nawet nie powie dzień dobry, czy choćby przepraszam. Kompletnie nie słucha co mówi pacjent, zapomina co mówił kilka minut temu. Wypisuje leki po których czułem się coraz gorzej,kiedy prosiłem o zmianę, to ponowił te same leki. Zrezygnowałem,nigdy więcej, nie polecam. Żeby być dobrym lekarzem trzeba być jeszcze dobrym CZŁOWIEKIEM

Arogancki, zadufany, niekontaktowy, wręcz złośliwy.
Nawet nie spojrzy na wyniki badań.
Patrzy wszędzie tylko nie na pacjenta.
Kompletnie nie słucha co mówi pacjent,
zapomina co mówił kilka minut temu.
Zrezygnowałem,nigdy więcej, nie polecam.
Żeby być dobrym lekarzem trzeba być jeszcze dobrym CZŁOWIEKIEM

Arogancki, zadufany, niekontaktowy, wręcz złośliwy. Nawet nie spojrzy na wyniki badań. Patrzy wszędzie tylko nie na pacjenta. Wiecznie spóźniony nawet do 45 minut,wchodząc nawet nie powie dzień dobry, czy choćby przepraszam. Kompletnie nie słucha co mówi pacjent. Wypisuje leki po których czułem się coraz gorzej,kiedy prosiłem o zmianę, to ponowił te same leki. Zrezygnowałem,nigdy więcej, nie polecam. Żeby być dobrym lekarzem trzeba być jeszcze dobrym CZŁOWIEKIEM.

Arogancki, zadufany, niekontaktowy, wręcz złośliwy.
Nawet nie spojrzy na wyniki badań.
Patrzy wszędzie tylko nie na pacjenta.
Kompletnie nie słucha co mówi pacjent.
Zrezygnowałem,nigdy więcej, nie polecam.
Żeby być dobrym lekarzem trzeba być jeszcze dobrym CZŁOWIEKIEM.

bardzo dobry lekarz, kompleksowo podchodzi do schorzeń, sporo tłumaczy, nawet z chorób poza cukrzycą, polecam

Konsultacja telefoniczna przebiegała makabrycznie ,czułam się jak nie potrzebne piąte koło w wozie.Może wizyta będzie przebiegała sympatyczniej bo telefoniczna zdecydowanie NIE.

Ten "lekarz" to absolutna porażka. Byłam u niego kilka razy i moja ocena jest następująca: chamstwo, prostactwo, bezczelność, chciwość, złość i brak jakiejkolwiek kultury. Umie przepisać tylko kupę niepotrzebnych leków. Na ostatniej wizycie wręcz wyrzucił mnie z gabinetu używając niecenzuralnych słów.

Pan Doktor poraża swoja medyczna wiedza i intelektem, zmusza do myslenia i poszerzania wiedzy na temat cukrzycy ,a to daje efekty w opanowaniu cukrów. Patrzy calosciowo na dolegliwosci pacjenta, poswieca mu duzo czasu. Polecam obszerna strone internetowa Doktora.