Lekarze Milicz

lekarz Dorota Krzemień

Krotoszyńska 23
56-300 Milicz

To już chyba "dinozaury" lekarzy, dla których słowo "lekarz" znaczy słowo "powołanie". Zawsze mająca czas dla pacjenta, któremu zawsze udzieli szczegółowej informacji o jego stanie zdrowia.No i fachowość, poparta doświadczeniem. Niektóre trafne diagnozy są zaskoczeniem nie tylko dla pacjentów,ale i innych specjalistów z dużych ośrodków, do których ci pacjenci trafiają na dalsze specjalistyczne leczenie. Boże, dlaczego inni lekarze nie wzorują się na takich pięknych przykładach?

lekarz Waldemar Łakiewicz

ulica Grota-Roweckiego 35/1
56-300 Milicz

Jestem bardzo zadowolona z doktora Łakiewicza, ma cudowne podejście do dzieci. Moj syn go uwielbia. Na każdej wizycie dokładnie bada dziecko, na pewno niczego nie przeoczy. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny i przede wszystkim wszystko dokładnie tłumaczy, widać że wielki gaduła (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ważne też są warunki w jakich przyjmuje: przychodnia zadbana, fajny kącik dla dzieci w poczekalni jak i w gabinecie. Zawsze czysto i schludnie. Myślę że ...
Opinia dodana przez: Ewa Cieślik

lekarz Przemysław Dulny

Psychiatra

Przychodnia Zdrowia Psychicznego SALUS
WOJSKA POLSKIEGO 21
56-300 Milicz

Wspaniały lekarz!!! tego nie da się opisać w słowach !!! Cudotwórca , pomógł mi w 100 % , jest naprawde wspaniałym lekarzem , a przede wszystkim człowiekiem !!! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: bartek

lekarz Witold Laskowski

Psychiatra

M.Kopernika 15
Milicz

We wrześniu minie mi rok z Panem Laskowskim i ogromnie się cieszę, że na Niego trafiłam ! Zadaje dokładne pytania i słucha - co jest tak wspaniałym uczuciem :) Uświadomił mi, że może być lepiej i jest ! Osoba pozytywna i uśmiechnięta , dająca nadzieję na lepsze jutro . Polecam !
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Barbara Idzińska-Michel

Dermatolog

56-300 Milicz

Polecam, lekarka z duzym doświadczeniem, trafna diagnoza plus leki i następnego dnia bylo po chorobie, polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Adam Jaskulski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Lekarska "MIL-MED" w Miliczu
Lipowa 2
56-300 Milicz

Bardzo dobry lekarz o wielkiej empatii i poczuciu humoru. Jego diagnozy są trafne. Ma czas dla pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa Cieślik

lekarz Waldemar Suliga

56-300 Milicz

Jeżeli masz problem z kolejkami, jeżeli masz problem z tereminami, przyjęciem w szpitalu/przychodni to nie do P. Suligi - to wina NFZ, dla mnie dobry doktor, wytłumaczy, wyjaśni, nie wyśle do innego specjalisty. JA POLECAM. Wrocław
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jacek Sikorski

milicz
56-300 Milicz

Najlepszy Lekarz Chirurg jakiego znałam. Wiedza lekarska i wszechstronna, praktyka, poczucie humoru, nie owijał w bawełnę, czasem się denerwował, ale zawsze pomógł, zainteresował się każdym, kto się do Niego zwrócił i naprawdę tego potrzebował...Tych pacjentów są tysiące... Robił to co każdy Lekarz powinien robić- ratował każde ludzkie życie. Można było na Nim polegać. Nie zostawił bez pomocy nikogo, nawet kosztem własnego czasu, sił. Czasem spotyka się Lekarzy z powołania, z ...
Opinia dodana przez: Inny Lekarz

Czesława Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Trzebnicka 31 / 1
Milicz

Nie polecam.. z całego serca piszę do was z przestrogą abyście nie musieli przechodzić przez to co ja przechodziłam i przechodzę do teraz. Miałam zakładany aparat u Pani doktor jakieś 5-6 lat temu. Po leczeniu pani doktor zostawiła mi zęby same sobie, żadnych nakładek nic. Omijając to, że przed założeniem aparatu nie miałam zrobionego zdjęcia całej szczęki. Pani doktor kazała mi usunąć zdrową 4 u góry co niby normalne bo ...

lekarz Wojciech Dybek

56-300 Milicz

Dr Dybek Wojciech jest lekarzem który służy fachową pomocą mnie i mojemu mężowi. Leczymy się u Niego i zawsze bardzo fachowo wytłumaczy dlaczego boli i jak leczyć dane schorzenie. Parę dni temu w szpitalu w Miliczu gdzie jest kierownikiem oddziału ortopedycznego przeszłam operację. W ciągu wielu lat i "odwiedzeniu" wielu szpitali, nie spotkałam się jeszcze z tak przyjaznym dla pacjenta personelem i bardzo fachowym podejściem tam pracujących lekarzy. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Józef Stojecki

Kościuszki 45a lok. 5
56-300 Milicz

Złe wspomnienia z tym lekarzem. B. nieuprzejmy wobec pacjentek, brak szacunku. Źle poprowad#ił mój poród. Mam nadzieję, że zakończył wreszcie praktykę lekarską.
dobry pediatra , zawsze trafna diagnoza i leczenie. Doktor przyjmuje nawet w weekend w razie potrzeby i udziela pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Robert Zimoch

Kościuszki 24/7
56-300 Milicz

jedyny plus to to że u doktora nie ma kolejki do gabinetu ale cóż z tego kiedy wychodzisz i nie masz zapisane nic konkretnego

lek. dent. Mikołaj Niedźwiecki

Ogrodowa 4
56-300 Milicz

Nie polecam po kanałowym ząb do ekstrakcji. Ukraiński jezyk króluje brak umiejętności teraz żałuje tej wizyty
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Sławomir Dwojak

Internista, Kardiolog

56-300 Milicz

Lekarz bez zastrzeżeń oby więcej takich godny polecenia jak będę musiała też tam pojadę . personel bardzo grzeczny uprzejmy

lekarz Robert Bartosik

ulica M. Kopernika 15
56-300 Milicz

Pańn Bartosik robiłmi mi gastroskopie na 2 dzień dostałam bólów brzucha podwyższona temperaturę. , czuje jakby mi chrzastki w gardle same przeskakiwało. Ślinotok, gula w gardle.Po kilku kolejnych dniach silny piekąc ból w klatce piersiowej. Pan lekarz stwierdził że badanie wykonał poprawnie a ja nabyłam jakaś infekcje dróg oddechowych i mam się zgłosić do lekarza rodzinnego. Dodam że nią miałam an kaszlu ani kataru.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Zbigniew Pietrzak

Neurolog

ulica M. Kopernika 15
56-300 Milicz

Nie polecam wizyt u Pana doktora. 10 lat temu wykryto u mnie torbiel szyszynki. Przez wiele lat leczył mnie lekarz z Wrocławia. Z racji tego że zmieniłam miejsce zamieszkania byłam zmuszona zmienić również lekarza. Mój poprzedni lekarz zalecił mi kontrolny rezonans co 3 lata. Mam też stwierdzone migreny. U Pana doktora Pietrzak byłam dwa razy. Dał mi skierowanie na rezonans i zaznaczył przy tym że jest to już ostatni bo ...

lekarz Grażyna Zalewska-Nowak

Przychodnia PZZLA
ulica Trzebnicka 2
56-300 Milicz

Pani doktor podczas wielokrotnych hospitalizacji mojego taty, kompletnie bagatelizowała jego objawy. Po wielu namowach i kłótniach, ostatecznie skontaktowała się ze specjalistą z Wrocławia, który natychmiast nakazał odpowiednie leczenie i zaraz przeniósł go na swój oddział. Niestety, było już za późno. Być może żyłby, gdyby nie kompletna ignorancja lekarza. Radzę unikać pani doktor, szczególnie, gdy chodzi o poważną chorobę.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Piotr Oleszek

56-300 Milicz

Rozczarowanie.Cierpiąc już 4 tydzień przez rwę kulszową,która ograniczyła moje poruszanie skorzystałam z teleporady prosząc o skierowanie na rezonans szczególowo wyjaśniając dolegliwości.Lekarz mimo moich próśb odmówił,choć mógł to uczynić oszczędzając mi bólu przez kolejne wizyty w gabinecie..zupełny brak empatii i zrozumienia w dobie gdzie e-skierowania stały się normą.Niestety,nie potrafię zrozumieć takiego traktowania pacjenta...

lekarz Maciej Sokołowski

1 Maja 2 lok. 3