dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

pan doktor bandyra robi świetne ilizarowy wiem bo go nosze polecam tego lekarza wszystkim

może pomaga dziećiom bo mnie dorosłemu nie pomógł zupełnie, popatrzył skasował kasę i kazał iść do innego lekarza tzn. reumatologa a to była chora kaletka co stwierdził inny ortopeda

Wedłóg mnie to najlepszy specjalista i niema sobie równych pozdrawiam

Wedłóg mnie to najlepszy specjalista i niema sobie równych pozdrawiam

pozdrawiam pana doktora. Małgorzata Zawada

pozdrawiam pana doktora. Małgorzata Zawada

jest po prostu przekochany :) operował mnie, zawsze mogłam liczyć na fachowość, poza tym co jest dla mnie ważne jest to jedyny lekarz do którego mam zaufanie....

Miesiąc temu przeszłam operację kręgosłupa. Było to bardzo duże skrzywienie,miałam progresującą skoliozę piersiową III stopnia. Wykonano mi korekcję kręgosłupa ,tylnie usztywnionego, była to idiopatyczna skolioza młodzieńcza. Przed operacją miałam 80 stopni , teraz mam 44 stopnie , doktor Bandyra jest na pewno lekarzem nie przez przypadek, ale z powołania . Ten człowiek ma złote ręce. Jest wart, aby go polecać .Dba o pacjenta , dokładnie wykonuje swoją pracę , jest miły i sympatyczny .:) A co do obsługi pielęgniarek , były bardzo miłe z wyjątkiem jednej.. Pani oddziałowa siedziała przy ...

Miesiąc temu przeszłam operację kręgosłupa.
Było to bardzo duże skrzywienie,miałam progresującą skoliozę piersiową III stopnia. Wykonano mi korekcję kręgosłupa ,tylnie usztywnionego, była to idiopatyczna skolioza młodzieńcza. Przed operacją miałam 80 stopni , teraz mam 44 stopnie , doktor Bandyra jest na pewno lekarzem nie przez przypadek, ale z powołania . Ten człowiek ma złote ręce. Jest wart, aby go polecać .Dba o pacjenta , dokładnie wykonuje swoją pracę , jest miły i sympatyczny .:) A co do obsługi pielęgniarek , były bardzo miłe z wyjątkiem jednej.. Pani oddziałowa siedziała przy mnie całą noc po operacji. Salowe dbają o porządek, panuje tam miła atmosfera =]

Świetny lekarz. Bylam u pana doktora z trzyletnia coreczka, ktora miala pokrzywke. Od pana doktora dowiedzialam sie wiecej niz od wszystkich innych lekarzy. Wszystko wytlumaczyl, spokojnie i z cierpliwoscia. Naprawde polecam!!!!Pozdrawiam Pana Doktora

Swietny specjalista;) jemu naprawdę zależy na wyleczeniu pacjenta;) polecam

Swietny specjalista;) jemu naprawdę zależy na wyleczeniu pacjenta;) polecam

Lekarz naprawde ludzki i godny polecenia natomiast obsługa pielegniarska budzi wiele zastrzezeń nie wspominajac o salowych które jedza dzieciom jedzenie i sie obijaja

Lekarz naprawde ludzki i godny polecenia

byłem operowant 3 krotnie serdecznie pozdrawiam pana doktora oczywiscie polecam wszystkim adam z wałbrzycha