dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

Byłem przyjęty do szpitala "na górce" w 2003 roku , Doktor Bandyra przyjął mnie na oddział , miałem Plastykę mięśnia czerwonogłowego , operacja oczywiście się udała , ale niestety zostałem zakażony Gronkowcem złocistym , rozumie nie jest to jego wina , ale podejście które zobaczyłem zdziwiło mnie po otwarciu gipsu biodrowego rana się rozlała , lało się i lało , lali rywanol na ranę przez ok 1 miesiąca żadnych skutków , musiałem na własną rękę wykupić badania laboratoryjne i zrobić test wtedy dowiedziałem się ze jestem nosicielem gronkowca , nawiązując jeszcze do obsługi (Pielęgniarek) pełna kompromitacja po operacji zamiast zmierzyć temperaturę pytały się "dobrze się czujesz" - Tak " To nie mierzymy" jedno jest pewne !!! dzięki doktorowi jestem człowiekiem który codziennie się uśmiecha , chodzi i cieszy się z życia , dodam jeszcze że powiedział ze jest 10% szans na udaną operacje , była ona bardzo skomplikowana !! jednym słowem PROFESJONALISTA!!

Naprawdę, świetny fachowiec, w dodatku zawsze miły, wszystko spokojnie wytłumaczy, uspokoi. Byłam pod jego opieką i z czystym sumienie go polecam.

Pan doktor jest świetnym specjalistą i człowiekiem,nie znam drugiego takiego lekarza jak on,który by tyle czasu i troski poświęcił każdemu pacjentowi.Polecam go z czystym sumieniem:) Jest naprawdę świetnym specjalistą.

Pan dr Adam Bandyra jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go innym, ponieważ angażuje się w swoją pracę.

Cudowny człowiek nigdy takiego nie spotkałam polecam serdecznie

Cudowny człowiek nigdy takiego nie spotkałam polecam serdecznie

Ten gość operował mnie 3-krotnie. To przesympatyczny człowiek, już nie najmłodszy zresztą, ale to mu tylko dodaje tego czegoś, co powiniem mieć lekarz. Ten jego niesamowity spokój i zdecydwanie w działaniu robi wprost piorunujące wrażenie zarówno na pacjencie, jak i na adepcie tej trudnej sztuki, jaką bez wątpienia jest chirurgia ortopedyczna, zwłaszcza dzieci. Budzi szacunek. Operacja w jego rękach nie jest straszna.

Polecam doktora, ponieważ widać,że zależy mu na pacjencie. Rozwiewa wszystkie wątpliwości..jest pozytywnie nastawiony do świata..

Przez wiele lat miałam do czynienia z różnymi ortopedami ale ani jeden z nich nie dorasta fachowym podejściem, poświęconym czasem, zainteresowaniem, troską o dobro pacjenta do pięt dr Adama. Jestem po 2 operacjach u dr, to było dawno ale do dziś ufam tylko jemu i dziękuję za pomoc.

To wspaniały człowiek i wybitny specjalista!!! Leczy mojego syna od 11 lat. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Szczerze polecam.

Pan Doktor operował mojego syna. Będę mu wdzięczna do końca życia za to co dla niego zrobił. Jest wspaniałym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.