dr n. med. Adrianna Wilczek

REJESTRACJA: +48 603 785 509
Poniedziałek 9:00-14:00 i 17:00-19:00,
Wtorek - Piątek 9:00-14:00

Więcej informacji na www.neurologdziecięcywilczek.pl

Ponad 40 lat doświadczenia, w tym 20+ lat pracy klinicznej w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora.
Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie, USA.

Doktorat, 2004, Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warsza...

Pani doktor Adrianna Wilczek jest pod każdym względem wspaniałym lekarzem.Polecam Panią doktor wszystkim rodzicom,których dzieci choruja na choroby neurologiczne.Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale takze tak jak w moim przypadku bardzo dobra terapeutka.Ufam Jej i wierzę bezgranicznie.

Miła, empatyczna, świetny fachowiec. Leczę się u Pani dr od 10 roku życia, wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu co umożliwiło mi normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Polecam i pozdrawiam :)

Witam! Jestem mamą 2-letniego chłopca z chorobą neurologiczną, bylismy u Pani dr Wilczek na konsultacji pierwszy raz i odniosłam wrażenie że pani dr nie chciałam słuchać mojego zdania. To co powiedziałam, albo było zaraz skomentowane, że absolutnie tak nie mogło być albo wogóle zostało puszczone mimo uszu. Może i jakąs wiedzę pani dr posiada ze względu na swój staż pracy, ale zero kulury osobistej, bo jak można 2-letniemu, płaczącemu dziecku ciągle zwracać uwagę takim "ostrym" tonem ze jest u lekarza i powinien być cicho uspokoić sie i być cierpliwym bo pani dr musi sie skupic nad tym co pisze. Ma troche dziwne podejście do pacjenta.... Najpierw każe sie przygotowac w poczekalni i czekać na jej sygnał ze mozemy wejsc, zabiera całą dokumentacje do swojego gabinetu, a potem co chwile pyta sie o cos przez drzwi. Ogólnie nie polecam

Zdecydownie polecam kompetentnego lekarza.Na wizyte pojechalam z polecenia znajomego w kraju pediatry.I warto bylo.Zosia nie musi miec dramatycznej rehabilitacji.Problem okazal sie banalny ,a noce nieprzespane wczesniej.Bardzo dokladne badanie.I spokojna wizyta.Warto jechac tyle kilometrow aby z optymizmem patrzec na przyszly rozwoj dziecka.My mieszkamy niestety w Anglii

Bardzo miła Pani ale nie pokierowała naszym synem dobrze i musieliśmy zmienić lekarza

WIELKA WIEDZA .Jedna wizyta i doktor ustalia rozpoznanie-a wczesniej bylismy innych lekarzy.Nasze dziecko ma chorobe miesni .To trudne i bolesne dla rodzicow,ale wiemy z czym sie zmierzyc.Pozatym serdeczna,ciepla i wspierajaca.

Pani doktor prowadziła moją córkę od urodzenia. Mała urodziła się z wylewami śródczaszkowymi. Zawdzięczamy Pani doktor to, że córka normalnie się rozwija,chodzi, jest zdrowym dzieckiem. Trafnie stawiała diagnozy,konsultowała nas z najlepszymi specjalistami. Dziękuję Pani doktor:)

Mama Nataszy Wyjątkowy lekarz ,ktoremu wyjątkowo wiele mamy do zawdzieczenia.Córeczka w wieku 3 miesięcy słabo radziła sobie z trzymaniem głowy.Po bardzo dokładnym zbadaniu Pani doktor zaleciła natychmiastową konsultacje okulistyczną podejrzewając,że córka ma problemy z widzeniem. I wtedy dopiero bylismy w szoku.W końcu poszliśmy do neurologa.Jak sie okazało mala miała od urodzenia obustronną wrodzoną zacmę.Załatwiona szybka operacja w Klinice Okulistycznej i usunięcie zaćmy zakończyło się bardzo dobrze. Teraz córcia rozwija się wspaniale. Świetny ,super kompetentny i na naszym przykładzie widac o szerokiej wiedzy lekarz.POLECAMY Szczęsliwi Rodzice

Mama Nataszy
Teraz córcia rozwija się wspaniale.
Szczęsliwi Rodzice

Dziekuje za wszystko. Jest Pani moim najlepszym lekarzem.I to ze mam teraz mniej napadow i moge chodzic z kolegami bez strachu na spotkania.I przestalam sie bac . KASIA S-R

KASIA S-R

To prawdziwy przyjaciel wielkie wsparcie dla rodziny ciężko chorego dziecka.Nasz syn jest pod skrzydłami tej doktor od roku.I jesteśmy szczęśliwi ze znaleźliśmy takiego lekarza w internecie. Jeździmy ,aż z Lublina.I nie żałujemy ani chwili. Najważniejsze ,ze ma mniejsza liczbę ataków . A lekarka jest fachowcem i ma super podejście do niego.Nawet w szkole zauważyli ,ze jest lepiej.

Jeździmy ,aż z Lublina.I nie żałujemy ani chwili.
Najważniejsze ,ze ma mniejsza liczbę ataków .