dr n. med. Adrianna Wilczek

REJESTRACJA: +48 603 785 509
Poniedziałek 9:00-14:00 i 17:00-19:00,
Wtorek - Piątek 9:00-14:00

Więcej informacji na www.neurologdziecięcywilczek.pl

Ponad 40 lat doświadczenia, w tym 20+ lat pracy klinicznej w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora.
Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie, USA.

Doktorat, 2004, Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warsza...

Wspaniały lekarz z powołaniem.Nie stawia pochopnie diagnozy,kompleksowy wywiad bez zbędnych pytań.Bardzo się cieszę,że tak wpaniałego człowieka mamy we Wrocławiu.

LEKARZ REWELACJA!!! mój synek był "leczony" od 3 lat i słyszałam tylko - wyrośnie , to bezdech, przejdzie. Dopiero dr Ada fachowo zbadała syna zleciła badania - okazało się , że to padaczka. Po dodatkowych badaniach , które pani doktor kazała zrobić jak najszybciej ukazały co spowodowało padaczkę - guz mózgu!!! a inny lekarz wszystkie objawy u syna lekceważył! dzięki fachowości pani doktor oraz odpowiedniego pokierowania w ciągu 1 dnia byliśmy już w Warszawie (CZDz), a operacja odbyła się w ciągu 1,5 tygodnia. Pani doktor w tym czasie stale się interesowała leczeniem syna - dzwoniła, pisała, podtrzymywała nas na duchu. Nadal kontrolujemy syna i stan jego zdrowia u pani doktor i nie zamierzamy tego zmieniać!!! Po prostu DZIĘKUJEMY!!! Jedyne co żałuję to to, że tak późno trafiliśmy do pani dr Wilczek - wtedy guz nie byłby tak duży...

Jestem Fizjoterapeutą pracującym w jednym z Wrocławskich ośrodków rehabilitacyjnych. Miałem okazje obserwować pracę wielu lekarzy, także na oddziałach dziecięcych wrocławskich szpitali. Zdecydowanie Pani dr n. med. Adrianna Wilczek wyróżnia się wybitną znajomością medycyny, doświadczeniem klinicznym oraz wielką troską, którą otacza wszystkich swoich pacjentów. Michal

Michal

lekarka skuteczna-syn po zmianie lekow ma zdecydowanie mniej napadow padaczkowych i widzimy znaczna poprawe.Pozatym jedyna z lekarzy uwazala ze jest to choroba genetyczna.Inni lekarze mowili , ze nie trzeba robic badan w Poradni Genetyki. Dopiero po po dwoch latach zrobilismy badanie i syn ma zespol kruchego X. Miala racje. Polecamy lekarza.

Polecamy lekarza.

Pani dr Adrianna Wilczek jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo nam pomogła i choćbym miała jechać z córeczką ponownie 200km to zrobię to bez wahania!!!

uważam że to jest bardzo dobry lekarz i ciesze się że mam możliwość korzystania z jego usług bo dzięki niej moje dziecko jest w dobrych rękach jestem spokojna dziękuję K.O.pozdrowienia od Bartusia i jego małych braciszków

Trafiłam do pani doktor z polecenia koleżanki z pracy. Wcześniej nie rozmawiałyśmy o problemach naszych dzieci, ale gdy ja wygadałam się, że wciąż odsyłają mojego synka do rożnych poradni, bo lekarze nie potrafią rozwikłać co mu jest, dostałam od niej numer telefonu dr Adianny Wilczek. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Podczas pierwszej wizyty Pani doktor zadała mi szereg szczegółowych pytań, długo i z wyjątkową uwagą badała moje dziecko i skierowała nas na szereg badań. Choć diagnoza okazała się poważna, nie odczuwam lęku. Wiem, że mój syn jest w dobrych rękach. Jesteśmy od 3 lat pod stałą opieką Pani doktor i od tego czasu ani razu syn nie miał ataku. Bardzo lubi spotkania z dr Adą, ja również. Jest bardzo mądra, kulturalna i wesoła, cierpliwie odpowiada na każde moje pytanie. Bardzo serdecznie pozdrawiam i Dziękuje

Pani Ada to wspaniały lekarz.Wszystkie diagnozy są trafne,a leki odpowiednio dobrane.Mój syn Piotr jest pod opieką dr.Ady już prawie 10 lat,skończył studia i wiele Jej zawdzięcza. Dziwię się takim zawistnym i prymitywnym komentarzom jak z dnia 27-go.Może Pani która go pisała za wysoko głowę nosi a kicz to ma na imię.To wolny kraj lekarza można zmienić jak się ma urojenia.

Przecietny, zmanierowany lekarz. Pacjent jest na kazdym kroku pouczany i traktowany "z gory". Diagnoza malo konkrentna. Przerost (kiczowatej) formy nad trescia.

Mój synek ma niespełna 18 miesięcy i o jego pojawienie się w naszej rodzinie walczyliśmy 4 lata. Wszystkie pary, które decydują się na in vitro, wiedzą o czym mówię. Niestey nie zawsze można spotkać się z przychylnością lekarzy w tym temacie. Przeszłam już przez wiele gabinetów lekarskich i szpitali.Z wielkim lękiem udałam sie do Pani doktor aby upewnić się czy mój syn ma epilepsję. Tylko matka chorego maleństwa wie jakie to druzgocące przeżycie gdy to małe, bezbronne ciałko ma napady a leki nie dają upragnionych rezultatów. Marzyłam o słowach "Pani synek jest zdrowy".Pani dr Wilczek zbadała syna, bardzo delikatnie i potwierdziła diagnozę. Wytłumaczyła na czym polega choroba, jaki może być przebieg i zaproponowała inne leki. Synek był bardzo spokojny i szybko złapał kontakt z Panią dr. Tym razem wyszłam z gabinetu lekarskiego pewna i pełna zrozumienia, nie było żadnych niedopowiedzeń. Cieszę się, że spotkałam dr Wilczek, która dała mi wiarę w mojego synka.