dr Agata Grzybowska

2,7
2,6
2,6
2,5

kolejna ginekologiczna pomyłka-na problem spóżnionego okresu (10dni) - test ciążowy negatywny 2x- nic nie poradziła.. Tzn czekać poradziła hmm. Fakt bólu w podbrzuszu zignorowała i kazała brać apap

Fakt bólu w podbrzuszu zignorowała i kazała brać apap

Co do p. Grzybowskiej to mam bardzo mieszane uczucia... Wizyta odbywa się na szybko, bez zbędnego tłumaczenia. Ma bolące od dłuższego czas jajniki słyszę tylko, że musiałam się przeziębić i dlatego bolą. A po zapisanych lekach od p. doktor choroba powróciła po 2 tygodniach, więc czas najwyższy zastanowić się nad zmianą lekarza!

dr grzybowska to jedna wielka pomylka, jesli na kazsym kolejnym usg zmienia ci sie data porodu to odrazu zmien lekarza, ja polecam lekrza na grunwaldzkiej w gdansku, pracuje tez na klinicznej swietnie poinformowana ginekolog, uratowala moje dziecko....

Jak chodziłam do Pani Dr. 2008-2009 wszystko było ok , ale teraz niestety się " popsuła " nie używa sprzętu który ma , nie robi badań , przez jej nie wiedze mogłam stracic dziecko . Teraz chodzę do innego lekarza i już do niej nie pójdę i nie polecam . Moją koleżankę leczyła rok na grzybice a się okazało że ma w ogóle coś innego ... a dla Pań które robiły tam cytologie mam rade by powtórzyły badania bo źle tam robią znam dwa przypadki gdzie się okazało że kobitki miały raka

Ta osoba o mało nie wysłała mnie i mojego dziecka na tamten świat!Nie rozpoznała u mnie zatrucia ciążowego i w rezultacie dostałam rzucawki.Na szczęście sama wcześniej zgłosiłam się do szpitala i tylko dzięki temu żyjemy.Wizyty bardzo krótkie,lekarka chce jak najszybciej "obsłużyć"pacjentkę i iść do domu lub do swojego prywatnego gabinetu.

wg mnie dr Grzybowska jesli sie idzie do niej na wizyte na fundusz to niestety tez tak pacjenta potraktuje,u mnie prowadziła tylko ciaze i drugi raz tego błedu nie popełnie, a to ze sprzet ma dobry nie znaczy ze umie wogole z niego korzystac dla mnie porazka, czułam sie oszukana przez ta doktor, bo przez jej nie wiedze mogłam stracic dziecko, a to juz nie jest smieszne. wiec uwazajcie szczególnie w ciazy chuchajcie na siebie i same instynktowanie działajcie. zadnej z was nie zycze tego co ja musiałam przejsc.

Polecam i uważam, że jest to lekarz kompetentny, posiadający dużą wiedzę i doświadczenie. Ponadto jest miłą i uprzejmą osobą, a przecież każdemu może zdarzyć się zły dzień i wówczas humor nie dopisuje. Lekarz to CZŁOWIEK i ma wszystkie cechy człowieka te dobre i te złe!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor; prowadzi moją ciążę już 8 miesiąc, chucha na mnie i dmucha, z każdą wątpliwością wysyła do innych specjalistów, którzy zwykle potwierdzają tylko to co mówi; jest bardzo uprzejma i mimo mojego młodego wieku nigdy nie poczyniła żadnych nieprzyjemnych aluzji, jak to zdarza się aż za często innym lekarzom; w razie wątpliwości zawsze zrobi dodatkowe badania (np. USG mam na każdej wizycie) i ma w gabinecie bardzo dobry, wysokiej klasy sprzęt, na którym nawet ja widzę wszystko; zwraca uwagę na potrzeby młodej mamy i chętnie poświęca więcej czasu na zabawę z dzieckiem, abym je sobie dobrze obejrzała na ekranie;

trochę za długo czeka się na wizytę

trochę za długo czeka się na wizytę

Rzeczywiście wizyta u Pani doktor jest taka sobie. Średnie podejście bez większego zaangażowania. Bardzo średnia