dr Agata Grzybowska

2,7
2,6
2,6
2,5

ODRADZAM TO MAŁO POWIEDZIANE WRECZ ZAKAZUJE, PROWADZIŁA MOJA CIĄŻE DO 7 MIESIACA MOWILA, ZE WSZYTSKO JEST OK Z DZIECKIEM, PO 7 DNIACH OD WIZYTY U DR GRZYBOWSKIEJ OKAZAŁO SIE (NA USG U INNEGO LEKARZA- PRZYPADKOWA KONTROLA), ZE MOJE DZIECKO NIE ROŚNIE I WODY PŁODOWE MALEJA I ZE MAM NIEWYDOLNOSC ŁOZYSKA I DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA I TERAZ JESTEM W 8 MIESIACU CIAZY W SZPITALU, ZOSTANE TUTAJ DO PORODU BO JESLI TETNO BEDZIE DZIECKU SPADAC I WOD BEDZIE MNIEJ TO MOZE BEDZIE SZYBKA AKCJA CZYLI CESARKA ABY MOJE DZIECKO ZYŁO.TAKZE SAMI MACIE ODPOWIEDZ NIEJ BYM MYSLALA ZE MOJA CIAZA ROZWIJA SE PRAWIDŁOWO ALE WOLE NIE MYŚLEĆ CO BY BYLO. ROBI NIEDOKLADNE USG I CO Z TEGO ZE MA DRUGI ST USG - NIEZNACZY NIC

Bardzo ale to BARDZO odradzam podejście beznadziejne nie umie odczytywać usg zostałam do niej skierowana z podejrzeniem choroby po zrobieniu USG stwierdziła że wszystko w porządku i dała mi do zrozumienia że coś sobie uroiłam dodam że miałam guza który przez diagnozę pani doktor zdążył urosnąć do 20 cm w ciągu pół roku czekałam tyle z następną wizytą bo p. Grzybowska stwierdziła że to że mnie boli to moja uroda. fatalny lekarz