dr n. med. Agnieszka Michalska

BARDZO DOBRY LEKARZ. WARTO CZASEM POCZEKAĆ I MIEĆ MOŻLIWOŚĆ ZAPYTANIA O WSZYSTKO, CO CIĘ NIEPOKOI-PANI DOKTOR ZAWSZE ODPOWIE NA PYTANIA. BARDZO KOMPETENTNA I DOKŁADNA. TO DUŻA ZALETA.

przybyłam na umówioną godzinę,ale czekałam na wejście 2 godziny.następne półtorej godziny spędziłam u pani doktor.horror.

przybyłam na ómówioną godzinę,ale czekałam na wejście 2 godziny.następne półtorej godziny spędziłam u pani doktor.horror.

bardzo polecam P.dr Michalska -jest niesamowicie dociekliwa,sumienna z duza wiedza.Bylam wczesniej w Lodzi a nawet w Warszawie. mialam powazny problem.Dowiedzialam sie o niej od kolezanki.Nie zaluje ani zlotowki.Jej dociekliwosc,badania ktore zlecila doprowadzily ze dolegliwosc mi nie powraca i urodzilam maluszka, Bardzo jej za to dziekuje,naprawde bardzo.

Zgłosiłam się do Pani doktor na konsultację. Okazało się, że to poważna sprawa. Dzięki Pani doktor szybko znalazłam się w szpitalu i zostałam zoperowana. Szybka i trafna diagnoza, profesjonalizm, duża wiedza i doświadczenie, a przy tym uprzejmość i kultura. Gorąco polecam! Choć jeszcze czeka mnie leczenie dodatkowe cieszę się, że w końcu trafiłam do Pani Doktor, bo dzięki niej mam nadzieję, że wyzdrowieję. Brak słów, żeby wyrazić wdzięczność.

Byłam pierwszy raz u P.doktor. Bardzo się bałam, ale okazało się , że niepotrzebnie. Duża kultura, opanowanie, spokój i przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo polecam i dziękuję.

napiszę krótko: jest warta swej ceny. Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność, podejście do ludzi, komfort i to,że zawsze można na nią liczyć. Bardzo dobry lekarz i człowiek.

świetny lekarz! patrzy na człowieka całosciowo, a nie tylko ginekologicznie. dzieki temu wyslala mnie do innego lekarza i wreszcie jestem własciwie leczona. czuje się dobrze i moge normalnie funkcjonować. ciesze sie ze do niej trafiłam. Wszystkim polecam!

Leczę się u Pani doktor już od kilku lat i nigdy nie odniosłam wrażenia, że mnie na coś naciąga. To bardzo krzywdząca opinia i nie należy się tej doktórce. Zawsze uprzejma, bardzo dokładna, świetna "ręka", bardzo duży komfort psychiczny-wcale się nie boję!!! chociaż u innych bywało różnie. Z całego serca polecam.

POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM. BARDZO DOBRY LEKARZ, UPRZEJMA,SKUTECZNA W LECZENIU I BARDZO ŻYCZLIWA DLA PACJENTEK. TROSKLIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! PANI DOKTOR DZIĘKUJĘ!!!