dr n. med. Agnieszka Michalska

Nikomu jej nie polecam.Naciągaczka.Zrobiła mi badanie za które zapłaciłam 1300 zł Potem się dowiedziałam, że badanie takie wykonuje się tylko i wyłącznie w szpitalu ze znieczuleniem.

Jak dla mnie lekarz ma 5. Bardzo miła, kompetentna nie czuć przy niej skrępowania stawia trafną diagnozę i mimo, iż wizyta jest droga warto wydać więcej i być szybciej zdrowym

Wszystko w jak najlepszych superlatywach.Pani dr.bez zastrzeżen,tylko cena wizyty i częstotliwość wizyt.Worek pieniędzy to mało.... Kilu moich znajomych koleżanek zrezygnowało z wizyt z przyczyn finansowych.Jak na takie małe miasto to troszkę za drogo. W Łodzi profesor ginekologii bierze za wizyte z badaniem cytologi i badaniem USG 150 zł.Nie wiem skąd u Pani dr. tak wygórowane ceny.W tak małym mieście jak Radomsko to zbyt wygórowana cena.Sama zastanawiam się ile jeszcze zostawię u niej pieniędzy,czy nie będę musiała zaciągnąć kredytu by dokończyć leczenie.

Zgłosiłam się do Pani doktor z szeregiem problemów. Dzięki jej kompetencji, niezwykłej dociekliwości i włączeniu odpowiedniego leczenia udało mi się zajść w ciążę, którą prowadziła Pani doktor. Nie bagatelizowała żadnego z moich objawów i cierpliwie odpowiadała na pytania. Dzięki profesjonalnej opiece Pani doktor urodził nam się śliczny synek:)

Pani Dr bardzo miła lecz nieskuteczna , rozkojarzona, ma tylu pacjentów ze nie pamięta konkretnego przypadku i sie nie wysila aby przestudiowac kartę pacjenta. Mam wrazenie ze leczy wszytskich jednakowo bez zwracania uwagi na konkretny przypadek.

Lekarka z powołania. Bardzo miła, sympatyczna i konkretna Pani.

Lekarka z powołania.
Bardzo miła, sympatyczna i konkretna Pani.

POLECAM PANIĄ DOKTOR W 100%-MIŁA UPRZEJMA A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO KOMPETENTNA.PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻĘ I PROWADZENIE NASTĘPNEJ TAKŻE JEJ POWIERZĘ.NIE BAGATELIZUJE ŻADNEGO NAWET NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU, JEST DOCIEKLIWA I ZAPOBIEGLIWA.CO DO CENY WIZYTY W MAŁYM MIEŚCIE TO MOIM ZDANIEM KOSZT TAKIEJ USŁUGI JEST ADEKWATNY DO TEGO CO PANI DOKTOR MOŻE ZAOFEROWAC A NIE OSZUKUJMY SIE RADOMSKO JEST MIASTEM GDZIE DOBRYCH LEKARZY JEST JAK NA LEKARSTWO.

Profesjonalizm, kultura, delikatność -Pani dr Michalskiej -polecam wszystkim kobietom.

pani dr jak na razie profesorem nie jest ,ale cena standartowej jak na badanie ginekologiczne wizyty ( 200 zł)w prowincjonalnym mieście sugeruje że p dr ceni się od profesorów wyżej.

Pani dr Michalska jest kompetentnym lekarzem.Miła,grzeczna z poczuciem humoru.Prowadziła całą moją ciążę,ja i moja córka czułyśmy się bezpieczne.Bardzo dziękuję i polecam wszystkim przyszłym i obecnym mamusią panią doktor.