dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Pan Dr Karpisiewicz jest świetnym fachowcem z olbrzymim doświadczeniem, który na dodatek ma fantastyczne podejście do pacjenta. Leczyłam się u wielu dermatologów - łojotokowe zapalenie skóry, po wcześniejszym trądziku i kuracji Curacne. Pana Doktora znalazłam dzięki pozytywnym opiniom na forum internetowym i to jest to. Konkretne podejście, skuteczne tanie leki, postępy w leczeniu - szczerze polecam!

Lekarz kulturalny, ale uprzejmy tylko do pewnego momentu... Pan Dr na pytania dot. sposobu leczenia często odpowiada wymijająco, niekonkretnie. Asertywność pacjenta budzi jego niechęć. Przy zadawaniu niewygodnych pytań mamy 80% szans na pokaz albumu ze zdjęciami Lekarza z Kuwejtu. Kwestionuje bóle spowodowane spazmami w czasie miesiączkowania. Sugeruje lekomanię i autosugestię bólu na wieść o podaży leków p/bólowych i spazmolitycznych (np. Pyralgina). Lekarz ODPOWIEDNI DLA OSÓB NIEASERTYWNYCH, nie mających pojęcia o medycynie. Dla Niego zasada "Kto pyta, nie błądzi" nie do końca ma prawo bytu. Wobec powyższego, Pan Dr zrezygnował z ...

Lekarz kulturalny, ale uprzejmy tylko do pewnego momentu...
Wobec powyższego, Pan Dr zrezygnował z procesu leczenia.
Stanowczo odradzam.

dobry specjalista, wyleczył mnie z egzemy, wysłał na badania na grzyby. Były dodatnie. Dał leki, które skutecznie pomogły. Polecam w rzie problemów wizytę w Jego gabinecie

Pomógł mi zwalczyć problem kłykcin kończystych. Jako mężczyźnie z mężczyzną było mi łatwiej porozmawiać o tym problemie. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Miałem problemy z łuszczycą. Zapisane leki okazały się tanie i bardzo skuteczne. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Najlepszy Profesjonalista, świetny fachowiec, ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest bardzo kulturalny i zawsze uśmiechnięty. Miałam poważny problem z paznokciami, mój synek z krostkami na twarzy, były niepokojące , bo to mały człowiek ( 6 lat), ale Pan dr Karpisiewicz po wnikliwym badaniu postawił trafną diagnozę i wyleczył synka, a moje paznokcie są w świetnej kondycji. Tylko dr Karpisiewicz !!!

Najlepszy

Doktor Karpisiewicz jest wspaniałym człowiekiem oraz wybitnym lekarzem. Jako jego pacjent miałem poczucie, bezpieczeństwa i że trafiłem w ręce kompetentnego specjalisty. Atmosfera jest bardzo pozytywna poprzez osobiste podejście doktora do pacjenta. Urok pana doktora powoduje, że mimo iż idziemy do lekarza czujemy się bardzo swobodnie. Sympatyczny, kompetentny i doświadczony lekarz - tacy powinni być wszyscy. BARDZO POLECAM!!!!

Sympatyczny, kompetentny i doświadczony lekarz - tacy powinni być wszyscy.
BARDZO POLECAM!!!!

trafna diagnozaq-objawy kliniczne boreliozy;odpowiednie kierowanie leczeniem

trafna diagnozaq-objawy kliniczne boreliozy;odpowiednie kierowanie leczeniem

Miałem łuszczycę 8 lat. Wyleczył mnie. Jest skuteczny. Polecam

Miałem łuszczycę 8 lat. Wyleczył mnie. Jest skuteczny. Polecam

U doktora Karpisiewicza leczę się od lat. W przeszłości pomógł mi pozbyć się wyjątkowo uciążliwej i trudnej do usunięcia przypadłości- rozległych kurzajek na stopach. Na początku tego roku poleciłem tego dermatologa mojej dziewczynie, która wskutek nałożenia się na siebie pewnych okoliczności traciła sporo włosów. Jak do tej pory efekty kuracji zaproponowanej przez dra Karpisiewicza są bardzo pozytywne- włosy przestały wypadać, a nawet pojawiają się nowe. Nie bez znaczenia jest też swobodna atmosfera, która panuje w gabinecie doktora, która znacznie ułatwia mówienie o nieprzyjemnych dolegliwościach. Polecam!