dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

odwiedziłam Pana dr. ze względu na wieloletnie problemy skórne. Pan dr. przypisał mi krem do smarowania, przy czym zaznaczył że mogę się opalać i robić co chcę, natomiast na ulotce zaznaczyli, że należy słońca unikać! posłuchałam jednak lekarza i przez kolejne tygodnie miałam całą twarz w zaskórnikach nie do uspokojenia. Na szczęście w porę odstawiłam krem (może wrócę do niego zimą) i leczę się na własną rękę. Mimo iż lekarz poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystkim przypisuje wczesniej przygotowane produkty (np. firmy Bambino) Odradzam.

Mogę śmiało polecić w/w lekarza, ponieważ zmiany są na plus. Jeżdżę tutaj z synem, który jest w okresie dojrzewania i ma problem ze skora głowy. Leczenie jest długotrwałe, ale widać postępy. Najważniejsza jest diagnoza, a tutaj otrzymałam trafioną. Polecam Farmaceutka z Mosiny

Profesjonalizm w każdym calu - to cechy tego doktora. Otrzymałam dokładnie to po co przyszłam - diagnozę, odpowiednie leczenie, a wszystko w miłej atmosferze.Doktor poświęcił mi dużo czasu i uwagi, wnikliwie zanalizował wszystkie informacje i wytłumaczył, co trzeba zrobić aby się wyleczyć. Polecam gorąco! Jeśli dermatolog - tylko dr Karpisiewicz

Jak najbardziej polecam tegoż lekarza. Sądzę, że dobrze zdiagnozował chorobę; zapisał leczenie nie od razu najdroższymi sposobami; jest uprzejmy i przyjazny pacjentowi.

Bardzo dobry lekarz - dermatolog, który wie co i jak należy zrobić. Dla mnie osobiście to człowiek kompetentny i bardzo życzliwy. Lekarz z głową na karku. Polecam.

Szczerze polecam dr Karpisiewicza za profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i czas jaki poświęca. Jest osobą konkretną z dużą wiedzą i doświadczeniem, a do tego przemiły i zaskakujący. Przekonał mnie swoja osoba i własciwie postawioną diagnozą. Polecam wszytskim!!!!!!

Przekonał mnie swoja osoba i własciwie postawioną diagnozą.
Polecam wszytskim!!!!!!

Bylam u dr Karpisiewicza – dermatologa – Poznań ul. Św.Marcin 43. Mój problem trwał od 10 lat. Miałam trądzik 4 –stopień na twarzy, na plecach i dekolcie. Poprzednio byłam leczona w różnych gab. Kosmetycznych m.in. miałam peelingi (serię 6 zabiegów), mikrodermabrazję (10 zabiegów). Kupowałam najdroższe kosmetyki przeciw trądzikowi i nic. Ostatnio dojeżdzałam 300km do jednego z wielkich miast, gdzie miałam 5 zabiegów laserem Fraxel (5x1000zł – masakra). Zgłosiłam się do dr Karpisiewicza, który wysłał mnie na badania bakteriologiczne i wymaz do Zakładu Mikrobiologii Lekarskiej Akademii Medycznej na Wieniawskiego 3. Niestety ...

Bylam u dr Karpisiewicza – dermatologa – Poznań ul. Św.Marcin 43.
Mój problem trwał od 10 lat. Miałam trądzik 4 –stopień na twarzy, na plecach i dekolcie. Poprzednio byłam leczona w różnych gab. Kosmetycznych m.in. miałam peelingi (serię 6 zabiegów), mikrodermabrazję (10 zabiegów). Kupowałam najdroższe kosmetyki przeciw trądzikowi i nic. Ostatnio dojeżdzałam 300km do jednego z wielkich miast, gdzie miałam 5 zabiegów laserem Fraxel (5x1000zł – masakra). Zgłosiłam się do dr Karpisiewicza, który wysłał mnie na badania bakteriologiczne i wymaz do Zakładu Mikrobiologii Lekarskiej Akademii Medycznej na Wieniawskiego 3. Niestety miałam gronkowca złocistego. Na podstawie antybiogramu Pan dr Karpisiewicz dał odpowiedni, najnowocześniejszy antybiotyk na 7 dni. Wyleczył mnie z gronkowca złocistego. Następnie dostałam Aknenormin badając bardzo szczegółowo badania laboratoryjne. Wyleczył mnie tanimi lekami. Bardzo skutecznie. Naprawdę bardzo go polecam. Miał zawsze dla mnie czas. Odpowiedział i wytłumaczył mi na wszytkie moje pytania. Pozdrawiam!! 

Miałam kłopoty z włosami.Pan Doktor zrobił TRICHOGRAM i od razu wiedział co brakuje moim włosom ,zapisał odpowiednie leki i witaminy i po 2 miesiącach jest zdecydowana poprawa.Polecam

Doktor Karpisiewicz jest profesjonalistą. Wielu lekarzy różnych specjalności diagnozowało mojego półrocznego synka, jednak wszelkie ich zalecenia przyniosły mierny efekt. Dopiero po konsultacji u Doktora Karpisiewicza, które zlecił kompleksową terapię, w tym Protopic, zmiany skórne zaczęły się wyraźnie cofać, a samopoczucie synka poprawiać. Polecam! Rzetelna wiedza, kompleksowe podejście, indywidualne traktowanie pacjenta - tego możecie oczekiwać w gabinecie Doktora :)

Nie moge jeszcze powiedziec czy dr Karpisiewicza kuracja się sprawdziła, gdyż jestem świeżo po wizycie, lecz poki co wywarł na mnie pozytywne wrażenie i mam nadzieje że włosy wreszcie przestaną mi wypadać.