dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Skuszony iloscia pozytywnych komentarzy skorzystałem z porady tego lekarza. Po wyjsciu z gabinetu doszedłem jednak do wniosku, że pan doktor komentarze pozytywne wpisuje sobie sam. Nikt nie ma ponad 30 komentarzy i nikt nie ma tak wielu komentarzy bez uzasadnienia wychwalających jego umiejętności, zdolności wręcz boskie możliwości. BLAGA i NACIĄGANIE potencjalnych pacjentów. Odradzam sugerowanie się pozytywnymi komentarzami dotyczącymi tego lekarza na wszystkich forach. Wszędzie jest pierwszy i ma ich najwięcej. Rzeczywistość weryfikuje jednak te LEWE wpisy.

Proszę Państwa jestem 35-letnim facetem, przyszedłem do Pana Doktora w wyniku choroby, która była nastepstwem innego schorzenia. Pan doktor Karpisiewicz wraz z uroczą i madrą córką kompleksowo i w super profesjonalny sposób rozpoznał moje schorzenie, wytłumaczył wszystko, co się z nim wiąże, polecił w najlepszy znany sobie sposób innych lekarzy, którzy pośrednio mają mnie leczyć i zapisał idealnie trafione lekarstwa wraz z podaniem apteki, ich cen i faktu, że w podanej aptece wszystkie lekarstwa, które zapisał są dostępne. Teraz moja opinia. W życiu nie spotkałem tak kompetentnego lekarza, mądrego człowieka, ...

Teraz moja opinia. W życiu nie spotkałem tak kompetentnego lekarza, mądrego człowieka, który jest lekarzem z powołania, chcącym naprawdę pomóc pacjentowi i co więcej jest bardzo bardzo skuteczny. Skuteczność zapisanych przez niego lekarstw już nastepnego dnia pozwoliła mi odczuc ogromna ulgę. Powiem krótko super facet, najlepszy lekarz, mądry, dobry i uczciwy człowiek i do tego ma piękną i mądrą równie dobrą córkę. Polecam wszystkim, a Panu Doktorowi ogromnie dziękuję, nigdy nie zapomnę jego porady. Pozdrawiam Wszystkich

Witam :) i serdecznie polecam. Lekarz nie boi się leczenia izotretynoiną doustną w trądziku. Prosiłam o wdrożenie leczenia wcześniej dwóch lekarzy, ale Aknenormin, o którym wcześniej przeczytałam w internecie przepisał mi tylko dr Karpisiewicz. Otwarty na nowoczesne leczenie...., a rezultaty rewelacja. Warto wydac kase. Serdecznie polecam!!

Witam :) i serdecznie polecam.

Świetny lekarz. wyleczył mnie z tradziku, który byl leczony przez 6 lat,z marnym skutkiem. jestem mu naprawde wdzieczna bo w koncu bez kompleksów patrze w lustro:) poza tym tak milego i serdecznego lekarza jeszcze nie spotkałam. polecam.

MAm pytanie, od czego zależy koszt wizyty o tego lekarza? Bo widzę że waha się od 100 do 200 zł??

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Wyleczył trądzik, z którym borykałam się od lat, a zgłaszany każdy mój problem (kurzajka, łupież lub podejrzenia grzybicy paznokci) był załatwiany natychmiast kierowana na badania lub odpowiednio liczona, a liczenie bardzo trafne i nie skomplikowane, byłam u innych dermatologów, ale jakość tego nie widzieli jak na przykład pozbyć się łupieżu nie używając nizoralu!

Mimo, ze poczekalnia nie robi najlepszego wrażenia (zimno), to w samym gabinecie jest już bardzo przytulnie. Lekarz jest miłym, konkretnym człowiekiem, bez tzw. "zadufki". Wykupienie przepisanych leków nie powoduje pustek w portfelu, zapisywane są wiec preparaty niedrogie, lecz skuteczne, lecz także nie z epoki króla Ćwieczka (wcześniej chodziłem do dermatolog, która uznawała głownie leki przygotowywane w aptece - w porządku, ale ten zapach powodował często ze trzeba było brać wolne z pracy). Owszem, doktor poleca konkretna aptekę, ale nie raz się z tym spotkałem, ze lekarze współpracują z pobliskimi aptekami, by te wiedziały co zamawiać. Dzięki temu nie muszę biegać od apteki do apteki, bo akurat jednego preparatu przepisanego na jednej recepcie brak. Diagnoza postawiona szybko, wyjaśnienia rzeczowe, nieczęsto spotykam lekarza skłonnego do jakiejkolwiek dyskusji. Koszt pierwszej wizyty nie jest może najtańszy w mieście, ale to cena która warto zapłacić, za dobrego lekarza i naprawdę sympatyczną atmosferę.

Polecam wszystkim dr Karpisiewicza. Po 2 latach leczenia trądziku w końcu trafiłam na odpowiednią osobę. Dr karpisiewicz to fachowiec w swojej dziedzinie, doświadczony, kompetentny, miły a co najważniejsze jego leczenie jest skuteczne. Polecam wszystkim .

Polecam wszystkim .

JAKO JEDYNY ROZPOZNAŁ PRAWIDŁOWO CHOROBĘ U MOJEGO 2 LETNIEGO SYNKA POINSTRUOWAŁ CO MAM ZROBIĆ -BO BYŁA POTRZEBNA HOSPITALIZACJA (ZA DALEKO POSUNIĘTA CHOROBA) WIĘC ZA WIZYTĘ NIE WIĄŁ ANI ZŁOTÓWKI. WYŚMIENITY SPECJALISTA POLECAM

Jestem pacjentem Pana Doktora już jakiś czas, naprawdę warto wydać każde pieniądze na wizytę u takiego specjalisty! Wyleczył mi trądzik, a gdy miałem problem z niegojącą się raną, poszedłem do innego lekarza, który oczywiście mi nie pomógł, Pan Doktor Karpisiewicz zapisał mi super nowy i skuteczny antybiotyk Altargo- – nawet Pani w aptece nie wiedziała, że takie istnieje!!! problem znikł do dwóch dniach!!! Super lekarz POLECAM!!!