dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

nic dodać nic ująć, w ciągu 5 minut stwierdził chorobę skóry i przypisał odpowiedni lek, wyleczony w 100%, męczyłem się z tym dokładnie przez 4 lata.

Lekarz kompetentny. Pomógł mi z problemem stóp. Zdecydowanie polecam.

Lekarz kompetentny. Pomógł mi z problemem stóp. Zdecydowanie polecam.

Nie wiem jak inni ale ja jestem bardzo zadowolona z dr Karpisiewicza. Miałam problemy skórne przez prawie 6 lat, które powstawały i nasilały się z niewyjaśnionych wcześniej przyczyn, byłam u różnych dermatologów, nawet u pewnej pani profesor (nazwiska lepiej nie podam, podobno dermatolog nr 2 w Poznaniu zaraz po prof. Silnym), naraziła mnie na szereg bardzo kosztownych i upokarzających kuracji, diagnoz miała tyle ile razy do niej przychodziłam i nic, cały czas nawracało. Poszłam więc do dr Karpisiewicza i co? problem zniknął, definitywnie, skórę mam zdrową a za leki zapłaciłam kilkanaście złotych. Tak więc ja ze swojej strony polecam.

Z alergia skory i tradzikiem walczylam od lat, stosowalam rozne drogie leki i kosmetyki z apteki, efekt byl, ale krotko. Pan doktor przepisal mi bebe, takie francuskie kosmetyki dla dzieci, ponoc nowosc. Caly czas uzywam i jestem mega zadowolona.

W zeszłym tygodniu poczułem ból w oku a na następny dzień oko tak mi opuchnęło, że nie znałem przyczyny (możliwe, że było to ukąszenie pszczoly, chociaż do dziś nie jestem tego pewny). Doktor przepisał mi maść oraz kazał robić okłady. Po dwóch dniach opuchlizna zeszła całkowicie (za maść zapłaciłem ok 10 zł) Tak więc polecam wszystkim

Również nie polecam tego lekarza i zgodzę się z poprzednikami, bo moim zdaniem ilość pozytywnych komentarzy na temat tego pana przewyższa wszystkich prof i w ogóle ... a jakoś nie chce mi się wierzyć, że pacjenci regularnie wystawiają mu komentarz chociażby na portalu znanylekarz.pl Żaden, najbardziej znany i szanowany lekarz nie ma tylu opinii co on a to jest niemożliwe. Zgodzę się też z opinią, że jeżeli ktoś mu zadaje pytania to odwraca kota ogonem i wymiguje się jak może. Dziwi mnie też fakt, że skoro jest tak dobry to ...

Zgodzę się też z opinią, że jeżeli ktoś mu zadaje pytania to odwraca kota ogonem i wymiguje się jak może. Dziwi mnie też fakt, że skoro jest tak dobry to dlaczego przyjmuje tylko prywatnie? Gdyby faktycznie miał powołanie do leczenia i był tak cudownym człowiekiem jak na forach to każda klinika dermatologiczna by się o niego biła. Ja mowię mu NIE, ale jeżeli chcecie wydać 250zł, bo z pewnościa na 1 wizycie się nie skończy to proszę...idźcie.

Nie wierzcie w te pozytywnie komentarze dotyczące tej osoby. Niemiły, niekompetentny, zarozumiały.

Doktor Karpisiewicz to bardzo kompetentny znający się na swoim fachu lekarz z dużym poczuciem humoru. Dotychczas leczyłem się u wielu lekarzy, którzy aplikowali mi wiele nieskutecznych, drogich kuracji wiążących się z licznymi skutkami ubocznymi i innymi dolegliwościami. Doktor zastosował w moim przypadku niedrogi antybiotyk oraz polecił usunięcie migdałów, które jak się okazało były przyczyną moich problemów skórnych (leczę się już kilkanaście lat wszystkimi możliwymi lekami, ale trądzik cały czas wraca).Współpraca z doktorem Karpisiewiczem przywróciła mi wiarę w to, iż są jeszcze prawdziwi lekarze niosący pomoc swoim pacjentom. Michał Stachowiak

Zawód jaki mnie spotkał po wizycie u tego lekarza nie pozwala mi na zgodzenie się z pozytywnymi ocenami.

wydałam pieniądze na leczenie wypadających włosów. Bez efektu.

wydałam pieniądze na leczenie wypadających włosów. Bez efektu.