lekarz Aleksander Paramonow

2,7

Lekarz o bardzo kompleksowym podejsciu do pacjenta. Trafiłam na niego z moim synkiem kiedy miał 1,5 roku i już zostaliśmy, jest godny zaufania, nigdy się nie pomylił, jest dostępny na telefon lub sms kiedy dziecko choruje, przyjeżdża również do domu. Bardzo wstrzemięźliwy jeśli chodzi o antybiotyki, co sobie chwale, ponieważ wcześniej mój synek na wszystko dostawał antybiotyk. Ten lekarz z tym skończył i od 2 lat ani jedna infekcja nie skończyła się antybiotykiem. Jest, owszem, dość szczery, bywa obcesowy w sposobie bycia i ma specyficzne poczucie humoru, co rozumiem może niektorych razić, nam jednak odpowiada.

POLECAM.

1)Kilka lat temu chciałem zapisać do niego dziecko - mówił że nie ma miejsc więc wizyta prywatna 100 zł, potem po kilku dniach nagle miejsce się znalazło żeby się zapisać, sprawdziłem to miał miejsca tylko chciał skasować za wizytę. 2)W centralnym rejestrze lekarzy nie figuruje jako pediatra http://www.nil.org.pl/xml/oil/oil56/rejlek/hurtd 3) Mówił mi nieprawdę że pracuje w szpitalu na Niekłańskiej sprawdziłem to i wtedy wyprowadziłem się od tej postaci - to było za dużo. 4) Kultura w kontaktach z pacjentami nie jest jego mocną stroną bo na moim osiedlu dostał w twarz ...

2)W centralnym rejestrze lekarzy nie figuruje jako pediatra
3) Mówił mi nieprawdę że pracuje w szpitalu na Niekłańskiej
sprawdziłem to i wtedy wyprowadziłem się od tej postaci - to było za dużo.
4) Kultura w kontaktach z pacjentami nie jest jego mocną stroną bo na moim osiedlu dostał w twarz od ojca dziecka za uwagi pod adresem żony (matki dziecka) za jej wygląd.
OGÓLNIE SZCZERZE ODRADZAM

LECZĘ U TEGO LEKARZA DWÓCH SYNÓW, ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA, NIE ZDARZYŁO SIĘ ZEBY BEZMYSLNIE PRZEPISAŁ LEK LUB ANTYBIOTYK. ZRESZTĄ ANTYBIOTYKOW DO TEJ PORY W OGOLE NIE PRZEPISYWAL ZA CO GO BARDZO CHWALE, BO W DZISIEJSZYCH CZASACH ANTYBIOTYK PRZEPISUJE SIE NAWET NA PRZYSŁOWIOWY KATAR. POLECAM.

POLECAM.

Niestety, pan doktor ma dziwne metody leczenia - u syna chciał leczyć zapalenie oskrzeli okładami z ... wódki (miały spelniac rolę podobna do baniek). Zrezygnowałam. Wydaje się, że ma podejcie do dzieci, ale badając mojego syna mówił "a teraz sprawdzimy czy w uszku nie siedzi pajączek!". Nie musze dodawac, że mały długo po badaniu budzil się w nocy z krzykiem, ze ma pajaki w uszach. Odradzam.

Lekarz o odpowiednim podejściu do dzieci. Stara się aby wizyta u lekarza nie była dla dziecka stresująca.Wg mnie nie należy do zwolenników przepisywania antybiotyków. Mi i mojemu 2-letniemu synkowi bardzo odpowiada.