Alfred Kopras

2,2
1,8
1,8
1,9

Gdy czytam powyższe opinie cieszy mnie jedno - że nie byłam przewrażliwiona. Lekarz, podczas wizyty w poradni neurochirurgicznej potraktował mnie arogancko i z kpiną odnosił się do moich odpowiedzi na swe pytania (nota bene nie związane stricte z chorobą). Nie chciałabym więcej trafić do niego. Zamiast skupić się na problemie, z którym pacjent przychodzi, ten lekarz zaczyna robić przytyki, wtręty do wyglądu.

Nieuprzejmy, niekompetentny, traktuje pacjenta jak śmiecia. Totalna porażka. Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza".

Ten lekarz to zwykły prostak i cham, zero kultury i szacunku do pacjenta, zwykły skur...... odradzam tego człowieka.

Witam, krótko ujmując piszę tutaj i apeluję do wszystkich osób które spotkały się z nieludzkim traktowaniem ludzi a zwłaszcza swoich pacjentów. I proszę o kontakt, to musi się kiedyś skończyć, a tkwienie w przekonaniu ( które oczywiście jest prawdą i się sprawdza ) że to co daje się od siebie wraca ze zdwojoną siłą, nie łatwiej pomóc losowi, chociaż wiem i zdaję sobie sprawę że większość, chciałaby zapomnieć, o tych sytuacjach, słowach, w ogóle tym beznadziejnym człowieku. ale generalnie mam nadzieję, że znajdą się tutaj ludzie którzy nie będą się bali powiedzieć swoich
przeżyć czy sytuacji odpowiednim organom które bynajmniej powinny zająć się tą sprawą i zabrać prawa do zawodu w którym teoretycznie nie ma już ludzi którzy są tutaj z powołania i po to aby bezinteresownie ( oczywiście nie do końca, bo pracuje się dla pieniędzy) ale którzy potrafią stanąć za sobą i trzymać się wagi słowa, a nie w sytuacji podbramkowej stanąć z boku i patrzeć jak ludziom odbierane są nadzieje i niespełnione obietnice. Generalnie sprawa dotyczy mojej Mamy która padła ofiarą tego 'lekarza' i została obrażana na oczach osób trzecich, które żeby było mało uczą się w kierunku medycyny. Postawa lekko rzecz ujmując nie poważna, i jaki przykład daje przyszłym lekarzą, którzy z upływem czasu zajmą jego stanowisko i będą leczyć ludzi. Także wszystkie osoby, które chcą walczyć o nasze prawa jako pacjentów podejmujących leczenie na nfz proszę o kontakt pod adresem meilowym: weronika.heydrych@hotmail.com

Stanowczo odradzam! Człowiek chamski, gburowaty, nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza, traktuje z wyższością bo pacjent to głupek i tak nie zrozumie co się do niego mówi, pan doktor nie zniża sie do tego poziomu.

człowiek niekompetentny, chamski i śmierdzi papierosami na kilometr, nie rozumiem jak osoba tego typu może pracować w szpitalu publicznym. Pacjentów traktuje z góry zakładając że nie dorastają mu do pięt, na godne traktowanie zasługują jedynie ci którzy dobrze "posmarowali", pewnie stąd te nieliczne pozytywne opinie. zdecydowanie odradzam kontaktów z tym nieokrzesanym prostakiem

Właśnie mija miesiąc od operacji laminektomii na Przybyszewskiego. Od początku pobytu w szpitalu prowadzącym był właśnie dr Kopras. Nie zgadzam się z Państwa opiniami, ponieważ jest właściwym lekarzem na właściwym miejscu. Zaskoczył mnie swoją kulturą osobistą, sympatią do mnie-przerażonej pacjentki, codziennie pytał o samopoczucie, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jego fachowa ręka na bloku operacyjnym uwolniła mnie od bólu i wreszcie mogę normalnie żyć. Zajął się mną bez znajomości, bez koperty. Kontrola po operacji przebiegła w miłej atmosferze i z odpowiedzią lekarza "Jak Pani jest zadowolona to ja też". Nie wiem skąd te złe opinie na jego temat ale ja nie mogę temu lekarzowi nic zarzucić. Mogę mu jedynie podziękować za opiekę, za operację i za przywrócenie mnie do normalności. DZIĘKUJĘ PANU DOKTORZE.

szanowni państwo ABSOLUTNIE UNIKAC TEGO CZŁOWIEKA ! JAKAŚ MASAKRA BYŁAM NA KONTROLI PO SZPITALNEJ NAJPIERW ZAPYTAŁ MI SIĘ JAK TAK SZYBKO UDAŁO MI SIĘ DOSTAC DOPRZYCHODNI ! ONIEMIAŁAM...PYTAM CZY MOGĘ WRÓCIC DO PRACY NA CO PAN DOKTOR ŻE SAMA MUSZĘ ZDECYDOWAC ! A JA MYŚLAŁAM ŻE SPECJALISTA SIĘ WYPOWIE CZY MOGĘ CZY NIE 1 POZA TYM POTRZEBNE JEST MI ZAZAŚWIADCZENIE OD SPEC.DO LEKARZA MEDYCYNY PRACY PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA SENATORIUM NIE -ON NIE WIDZI WSKAZAŃ JAK ZAPYTAŁAM O REHABILITACJĘ TO OWSZEM WYPISAŁ MI 3 ZABIEGI PO 10 SZT. I TO MA MNIE UZDROWIC NIE CHCĘ PRZEBYWAC NA L4 W NIESKOŃCZONOŚC CHCE WRÓCIC DO PRACY !!!! ALE JAK TO Z;ROBIC SKORO LEKARZOWI NIC SIĘ NIE CHCE WYPISAC TRAGEDIA!!!!!STANOWCZO ODRADZAM!

Zgadzam się z opiniami negatywnymi.Wyjątkowy gbur,czepia się wyglądu,a nie zajmuje się chorobą. Nie nadaje się do leczenia chorych.STANOWCZO ODRADZAM.

Nikomu nie polecam tego lekarza. Na ostatniej wizycie odnosił się jak cham, poniżał pacjenta uważał że nic nie wie o medycynie. Osobiście nawet psa bym do niego nie zaprowadziła. A co dopiero chorego człowieka, któremu jeszcze dobija gwoździa do trumny swoja niekompetencją.Ostatni cham prostak imbecyl pełną gębą. Nie polecam!!!!!