Alfred Kopras

2,2
1,8
1,8
1,9

Mam nadzieję, że ten "człowiek" szybko zniknie z rynku medycznego, bynajmniej publicznego, prywatnie niech wybiera, jak kto chce. Traktowanie pacjenta z wyższością typu "ty pacjent-zero, nie zabieraj głosu , ja-lekarz - ja się liczę, słuchaj, albo wy....j ". Tak się niefortunnie dla tego "konowała" złozyło, że wcześniej byłem zdiagnozowany przez dwóch znakomitych neurochirurgów, poszedłem do niego tylko dlatego, że chciałem miec diagnozę z poradni w publicznym resorcie, diagnoza różniła się od lekarzy, które miałem , była odwrotnością. Współczuję ludziom, którzy będą mieli z nim do czynienia. Mam szacunek do ludzi i tego oczekuję, wg mnie to niewłaściwy człowiek w miejscu od którego zwykły człowiek, chory, cierpiący oczekuje pomocy, a spotyka się z ignorancją, chamstwem, wyższością. Pociesza fakt, że życie jest sprawiedliwe, może i jego czeka to, co oferuje.

W życiu nie spotkałam tak niemiłego lekarza (a nawet człowieka), dzięki Bogu nie był moim lekarzem prowadzącym, ale niejednokrotnie słyszałam jak odnosi się do pacjentów, zbywa, nieodpowiada na pytania (bo ludzie bez wykształcenia medycznego przecież i tak nie zrozumieją), gburowaty, zachowuje się jakby w szpitalu za kare pracował. Naprawde nikomu nie polecam i sama mam nadzieje, ze nie bede juz miala z nim do czynienia.

Byłam pacjentką dr Koprasa w szpitalu im. Przybyszewskiego w Poznaniu. Był moim lekarzem prowadzącym. Nie potrafił zaaplikować leków przeciwzakrzepowych po implantacji stentu w naczyniu mózgowym co poprawił kierownik kliniki na wizycie, co świadczy o jego niekompetencji. Ponadto po embolizacji tętniaka mózgu przepisał mi 4(słownie cztery) dni zwolnienia lekarskiego, twierdząc, że nie należy mi się więcej( zwolnienie poszpitalne ). Bez słowa wyjaśnienia o dalszym leczeniu, zażywaniu leków i w ogóle bez badania kontrolnego wypisał mnie do domu, mimo że miałam do przejechania 300 km. Stanowczo odradzam.

Byłam pacjentką dr Koprasa w szpitalu im. Przybyszewskiego w Poznaniu.
Był moim lekarzem prowadzącym. Nie potrafił zaaplikować
Stanowczo odradzam.

to nie lekarz to CHAM,GBUR,NAJWYZSZEJ klasy.Kto mu dał dyplom lekarza??SMIERDZI Z DALEKA PAPIEROCHAMI.MASAKRA.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Nieprzyjemny, pacjentów traktuje z wyższością. Nie udziela odpowiedzi na pytania traktując pacjenta jak osobę, która i tak nic nie zrozumie.Lekceważy nie tylko pacjenta ale też rodzinę. NIE POLECAM!

NIE POLECAM!

Operował moją mamę na krwiaka w mózgu. Wykazał się kompetencją, fachowością i wrażliwością. Nadal chodzę z mamą do Niego do poradni. Mama czuje się dobrze. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna. Gorąco Pana Doktora polecam.

Gorąco Pana Doktora polecam.

Wizyta trwała krótko,miałem wrażenie że Dr.nie ma dla mnie czasu. Nieprzyjemne uwagi Ja jako pacjent czułem się jak przygłup.Nie wiele dowiedziałem się o mojej chorobie.

Swietny lekarz oraz bardzo dobry człowiek. Operował mnie i każdemu polecam takiego chirurga. Kapitalny w budowaniu dobrego nastawienia pacjenta do zabiegu. Jadac na blok operacyjny wrecz nie moglam doczekac sie zabiegu poniewaz wiedzialam ze sie uda. Tak tez bylo - jestem zdrowa dzieki opercaji kt prowadzil dr kopraz.

doskonały specjalista, wspaniałe podejście do pacjenta,

doskonały specjalista, wspaniałe podejście do pacjenta,