Ten "lekarz" to jakieś nieporozumienie. Przy "wpychaniu" dla dziecka patyczka które BARDZO płakało i nie chciało ćwiczenia kobieta krzyknęła "czego ty tak ryczysz?!" stukając pięścią w stół. Po zwróceniu uwagi udaje,że się nic nie stało. Sprawa zgłoszona do NFZ ponieważ kobieta jest bardzo arogancja i wredna dla dzieci jak i rodziców jakby robiła to z przymusu. Nie chcesz nie rób. Nic na siłę. Czas spędzony na wizytach to kilka minut i dowodzenia. Ćwiczenia z dzieckiem jak katarynka a dziecko powtarza w stresie i nie nadąrza. A znajomi ostrzegali by do ...

Ten "lekarz" to jakieś nieporozumienie.
Po zwróceniu uwagi udaje,że się nic nie stało.
Czas spędzony na wizytach to kilka minut i dowodzenia.
Ćwiczenia z dzieckiem jak katarynka a dziecko powtarza w stresie i nie nadąrza. A znajomi ostrzegali by do niej nie iść. Omijać !!!

Polecam Panią Doktor. Synek chętnie chodzi na zajęcia. Mimo dość krótkich spotkań widać (a raczej słychać) postępy, poprawę w mowie. Dodatkowo nie ma problemu z dostosowaniem terminów wizyt do możliwości rodzica.

Pani Doktor godna polecenia. Synek z przyjemnością chodzi na zajęcia. Wszystkie ćwiczenia są dokładnie tłumaczone. Po kilku wizytach zauważyłam już znaczną poprawę. Naprawdę Pani Doktor godna polecenia.

Naprawdę Pani Doktor godna polecenia.

Pani doktor uprzejma i profesjonalna, ma podejście do dzieci. Syn chętnie chodzi na zajęcia. Widac rezultaty terapii

Polecam serdecznie. Lekarz godny zaufania . Miła Pani z podejściem do dzieci . Córka chętnie chodzi na wizyty .

Specjalista rzetelny i kompetentny. Wizyty trwają krótko, ale widać efekty spotkań. Dobre podejście do dzieci.

Byliśmy na 5 wizytach u logopedy i dużo widać poprawe w mowie dziecka .Z chęcią ćwiczy i powtarza .Pani Alina dokładnie wytłumaczy ćwiczenia i bardzo dobrą posiada wiedzę . Syn z chęcią chodzi . Polecam wszystkim .

Bardzo dobry logopeda, godny polecenia. Pani Alina świetnie dostosowuje ćwiczenia do możliwości i potrzeb dziecka. Bardzo pomocne i profesjonalne podejście.

Pani doktor godna polecenia , profesjonalne podejście do dzieci , bardzo ciepła i cierpliwa .Skuteczne ćwiczenia pomagające zwalczyć problemy wymowy .Po dwóch wizytach już widziałyśmy poprawę . Bardzo dobry kontakt telefoniczny . Polecam z całego serca

Pani doktor godna polecenia , mój synek chętnie chodzi na zajęcia , jest strasznie nieśmiały Pani doktor umie przełamać lody i syn chętnie pracuje na zajęciach