Profesjonalna wiedza. Ćwiczenia są różnorodne i dostosowane do dziecka. Atmosfera w gabinecie miła i przyjazna. Syn jest nieśmiały, a mimo to chętnie chodzi na wizyty. Dobry kontakt telefoniczny i elastyczne terminy dostosowane do potrzeb rodzica.

Po kilku wizytach u Pani Aliny u syna nastąpiła duża poprawa w mowie. syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. polecam

Polecam z całego serca. Bardzo kompetentna osoba. Dziecko prawie nie mówiło, a już po kilku spotkaniach są widoczne postępy. Pani dr odpowie na każde pytanie, przyjazna dla dziecka i rodzica. Polecam!!!

Polecam!!!

Pani Alina to świetny specjalista.Chodze z synem i widzę znaczącą poprawę w wymowie.Bardzo trafnie dobiera ćwiczenia.Polecam jak najbardziej.

Pomoc profesjonalna, kompetentny logopeda, cierpliwa i miła, dobry podejściem do dzieci. Synek lubi spotkana z Pana nie może się doczekać kolejnego spotkania. Polecam Pani Alinę- gdyż mój syn pracując z nią robi duże podstępy.

Dzieci bardzo chętnie chodzą na zajęcia i zawsze wychodzą z nich zadowolone. Dzięki dobrze dobranym ćwiczeniom efekt było widać już po paru wizytach. Z czystym sumieniem polecam Panią Alinę Koleśnik, - Nykiel

Byliśmy na 4 wizytach u logopedy, widać poprawę w mowie dziecka. Chętniej ćwiczy, chce powtarzać. Pani Alina ma ogromną wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy. Pokazuje ćwiczenia jakie wykonywać w domu. Syn bardzo lubi chodzić na zajęcia.

Z moim synkiem przeszłam 3 różnych logopedów, to był czas stracony, do Pani doktor trafiłam z polecenia i już po kilku wizytach wiedziałam, że lepszego specjalisty na pewno nie znajdę. Dużo pracy przed nami ale wierzę, że współpracując z Panią doktor efekty w końcu będą widoczne. Pani doktor ma ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje! Widać od razu, że praca z dziećmi to jej wielka pasja !

Polecam wizyty u Pani doktor. Profesjonalne podchodzi do swojego zadania. Z córką chodzimy na wizyt od pewnego czasu i widać dużą poprawę w mówię

Mamy przyjemność wyrazić pozytywną opinię na temat wizyt u Pani logopedy Aliny Koleśnik-Nykiel. Uważamy, że jest dobrą specjalistką w swojej dziedzinie co można by potwierdzić efektami pracy z naszym synkiem. Widać jej duże zaangażowanie jeśli chodzi o pracę z dziećmi. Charakteryzuje się empatią, która jest niezwykle ważna w tym zawodzie. Indywidualnie podchodzi do problemu dziecka dobierając odpowiednie ćwiczenia. Gorąco polecamy.