lekarz Alina Kotiuszko

2,9
2,9

Opryskliwa i nie miła lekarka, miałam odczynienia w szpitalu i prywatnie. Zdecydowanie odradzam.

nie polecam!!!!Rodziłam przy tej pani dziecko które ważyło 5560g bez cesarki bo nie było w karcie zapisu "do cesarki"

Nie polecam!Śmierć noworodka to wystarczający powód!:((

Nie polecam!Śmierć noworodka to wystarczający powód!:((

Nie polecam kogoś kto odbierał życie nienarodzonym!!!!

Odradzam. BYCIE MIŁYM NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z KOMPETENCJAMI. Na fundusz są lepsi lekarze, niż ta Pani za kase.

Przez cała ciąże chodziłam do pani doktor na wizyty prywatne koszt wizyty 50 zl oraz kazde usg płatne też 50 zł. Byłam naprawde z pani Aliny zadowolona do czasu porodu jak juz rodziłam moja córeczke to pano doktor powiedziała mi tylko ^ ciężka noc przed nami! i to wszystko nie było jej przy mnie tak jak sie umawiałyśmy dopiero przyszła jak juz mała sie ur a pani doktor przeszła do szycia mnie bez znieczulenia na żywca nie zapomne tego bólu do końca swojego życia!!!! Jednym słowem nie polecam tej pani !!!!

Nie polecam Pani Kotiuszko żadnej kobiecie...nie jestem zadowolona z jej wizyt:/muszę powiedzieć, że nie podchodzi do sprawy konkretnie...na wszystko ma sposób-tabletki. Nie lubię pisać źle o kimś ale niestety jeśli ktoś bagatelizuje pewne sprawy, które są dla mnie najważniejsze to nie potrafie nie wyrazić własnego zdania na dany temat. Poprostu nie polecam!! Jeszcze do tego mylą jej się choroby które mają inne pacjentki a do tego nie powinno dochodzić:( myślałam, że mogę zaufać tak miłej i konkretnej doktorce.

lekarz rewelacja !!! godny polecenia !!! miła uprzejma znająca się na rzeczy nie naciąga na dodatkowe niepotrzebne koszty profesjonalna opieka przez trzy ciąże i okresowe badania wiele spraw mozna z nią załatwić opiekuńcza delikatna konkretna dyspozycyjna!!!!!

bardzo dobra lekarla, miła, poświęcająca pacjentowi duzo uwagi

bardzo dobra lekarla, miła, poświęcająca pacjentowi duzo uwagi