lekarz Alina Kotiuszko

2,9
2,9

jest nie kompetentna,nie wie jaka krzywde wyzadza ludzia i jakie uszczerbki na zdrowiu.a koszty w moim przypadku pozniejszego leczenie wyniosly okolo 4000 zlotych.

Polecam Pania dr Kotiuszko, nie zawiodla moich oczekiwan i bardzo jestem z niej dumna, potrafi pomoc i doradzic.

super lekarz z powołania polecam ją kazdej znajomej

super lekarz z powołania polecam ją kazdej znajomej

Zawsze dawała mi nadzieję na dziecko, dzięki pani Alince nigdy się nie załamywałam pomimo okropnych problemów ze zdrowiem...A za swojego synka będę jej wdzięczna do końca życia. Zawsze do dyspozycji, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy, wspaniałe podejście do pacjentek. Jedyny problem to niekończąca się nigdy kolejka do gabinetu pani Kotiuszko ale to chyba świadczy tylko o tym jakim wspaniałym jest lekarzem...

Przestrzegam wszystkie panie w ciąży, które nie są jeszcze tego świadome, że Pani dr Kotiuszko nie potrafi rozpoznać ciąży nawet w 4 miesiącu i po badaniu przepisuje tabletki na wywołanie miesiączki.