dr n. med. Amer Ayed ali

2,9

Zdecydowanie nie polecam,doktor bardzo oszczedza na ciezarnych-nie daje skierowan na badania tlumaczac iz to zbedne a sa to badania obowiazkowe! dodatkowo nie raz uslyszalam iz ma 10min na pacjentke i kolejne pytania nastepnym razem!

zauważyłam, że kobiety które chodziły do doktora prywatnie mają lepszą opinie jednak ja chodzę do niego na książeczkę i powiem szczerze że jestem zadowolona, tylko raz nie miałam robionego USG a tak to za każdym razem. poza tym w szpitalu jak leżałam z powodu bólu brzucha rownież dobrze się mną zajmował. ogólnie zadowolona jestem z niego i myślę że od kiedy nie pracuje w szpitalu to doceni każdą pacjętke żeby mieć jakiekolwiek pieniądze bo zauważył że jego czasy dobrego zarobku minęły :)

Polecam tego lekarza miły kompetentny wzbudza zaufanie .Wyrabia miłą atmosfere podczas wizyty dokładny tłumaczy co robi i wogóle polecam tego lekarza ..

nigdy więcej do niego nie pójdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nigdy więcej do niego nie pójdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILY.FAJNY,NOWOCZESNY LEKARZ..MILA ATMOSFERA,KULTURALNE PODEJSCIE.FACHOWE DORADZTWO.LEKARZ xxI WIEKU.!!PROPONUJE SZEREG BADAN ,ZAWSZE USMIECHNIETY. SZCZYPTA ZARTU !!!NIEWSZYSTKIM MUSI SIE PODOBAC !!!! JA OSOBISCIE POLECAM !!!EKSKLUZYWNY GABINET !!!!

pierwsza wizyta i się nie bałam stworzył bardzo fajną i miłą atmosfera powiedział co i jak zapytałam o co chciałam zapytac odpowiedział mi bardzo mądrze i zrozumiale wypisał receptę zapisał jak stosowac leki kazał zadzwonic ... byłam przerażona waszymi komentarzami fajny lekarz na pewno bym go poleciła ...Pozdrawiam

Potwierdzam najgorsze opinie o tym człowieku. Moim zdaniem nie zasługuje na tytuł lekarza. Arogancki i bezczelny w stosunku do pacjentek. Nie kieruje na badania obowiązujące w przypadku ciąży po 35 roku życia ciężarnej. Ja w ostatniej chwili zrezygnowałam z prowadzenia przez niego mojej ciąży. Dziewczyny nie powielajcie mojego błędu tylko wyciągnijcie wnioski z przestrogi.

człowiek który podchodzi do kobiety jak do rzeczy.przez niego mało nie umarłam.strzeżcie sie kobietki tego typa!gdy krwawiłam kazał mi biegac po schodach i załatwiac sobie przyjecie do szpitala.był nieuprzejmy i arogancki.postawił zła diagnoze o poronieniu a trafiłam za kilka dni na operacje ciazy pozamacicznej.przez tego typa straciłam jajowód bo było juz za póżno.

Nie powiem o nim dobrego słowa. Dziewczyny, omijajcie z daleka! Prywatnie i państwowo, bez znaczenia.Znam opinie o nim lekarzy w szp wojewódzkim,tragedia. Zaniedbał ciąże moich koleżanek, nie robił podst badań, moczu, toxo, ciężarną po 40 prowadził bez dodatkowych badań. Na oddziale udaje,że nie zna swoich pacjentek! Do mnie rzucił żart z podtekstem seksualnym! Trudno uwierzyć w jego tytuły, nie wiem, za co je dostał.

Siwtny fachowiec i człowiek.Bardzo sympatyczny i wesoły ale traktujacy pacjetki powaznie.chodzilam cala ciaze i jestem bardzo zadowolona.w razie problemow odrazu wysyla na oddzial i tam rowniez dba.Polecam