dr n. med. Amer Ayed ali

2,9

Powiem tak: zabardzo nie mam wyrobionego zdania o tym lekarzu bo mało go poznałam. Trafiłam do szpitala w 4 tc z bólami podbrzusza i krwawieniem, spodziewałam się najgorszego i doktor to potwierdził- straciłam wyczekiwaną fasolke :( Leżałam w szpitalu 3 dni, doktor zrobił mi badania i wyniki, niestety nie mógł wrócić ciąży :( Nie zalecał mi łyżeczkowania ponieważ była to wczesna ciąża i pierwsze dziecko, zabieg ten mógłby mi uszkodzić drogi rodne, zalecił leżenie i odpoczywanie w domu(i teraz to robie). Zdobyłam do niego zaufanie i myśle że jeżeli uda nam się z drugą fasolką, ciąże poprowadzi doktor Amer Ayed ali.

zla diagnoza.nie wikryl ciazy pozamacicznej.powiedzial ze to samoistne poronienie a za dwa tygodnie ledwo zywa zabrala mnie karetka do innego szpitala i tam operacja ciazy pozamacicznej z wewnetrznym krwawieniem.nie polecam nikomu tego lekarza.

gdy byłam w ciąży podejrzewano arytmie u synka i kiedy przyjechałam na wizytę kontrolną do szpitala i leżałam po ktg pielęgniarka przyniosła mi małą karteczkę z imieniem nazwiskiem adresem prywatnego gabinetu kolegi doktora abym tam zrobiła prywatnie badanie serduszka płodu bo szpital na skierowania nie ma pieniędzy a jak zdecydowaliśmy się na dziecko to powinniśmy się liczyć z kosztami bo chyba zależ nam na zdrowiu dziecka moja siostra była w tedy jeszcze świadkiem była awantura i gdyby nie pani doktor to nie dał by mi skierowania na usg prenatalne ten lekarz dla mnie to leczy materialnie

Moim zdaniem i oczywiście żony trafiliśmy na bardzo dobrego fachowca. Prowadził ciążę od początku. Nasz kochany Pawełek urodził się zdrowy i cieszymy się z dobrej opieki.