Lekarze Anestezjolog

dr Maciej Gajdzik

63-500 Ostrzeszów

Wspaniały lekarz,cierpliwie tłumaczy,umie słuchać,daje poczucie bezpieczeństwa podczas zabiegu,potrafi dobrym słowem dodać otuchy.Bardzo chciałabym mieć to szczęście aby podczas kolejnego zabiegu ortopedycznego znieczulał i opiekował się mną ten sam lekarz,wdzięczna pacjentka Mirosława.
Pan doktor godny polecenia .Wszystko dokładnie wytłumaczył ,jak bedzie przebiegac leczenie . Stu procentowe zaangażowanie .Serdecznie polecam .Ps dziekuje za wyleczenie i uratowanie zycia.
Opinia dodana przez: Dominik

Beata Szopa

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Pani Doktor ,cudowny człowiek. Była z nami aż 8 lat. Konkretna,kochana, pomocna. Moja mamusia nie żyje już 3 lata,a ja wciąż wspominam Panią Beatke i tęsknię. Dziękujemy. ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna

lekarz Witold Mańko

Anestezjolog

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań

Wspaniały fachowiec i człowiek . Wiedza medyczna , opieka lekarza oraz pracowników Oddziału K1 Intensywnej terapii i leczenia bólu szpitala im. Heliodora Święcickiego ul Przybyszewskiego uratowały naszego naszego syna Michała , który trafił na Oddział powypadku z poważnym urazem głowy. Dziś syn zdrowy jest razem z nami . Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych . Polecamy lekarza jako wspaniałego specjalistę i człowieka , który nigdy nie traci nadziei walcząc o ...
Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Michał Jędrzejewski

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

W piątek 12-stego lutego miałam operację endoprotezy stawu biodrowego w szpitalu Centrum Enelmed. Znieczulał mnie do zabiegu dr. Michał Jędrzejewski. Wykonał swoją pracę po mistrzowsku! Nadal jestem pod wrażeniem jego fachowości i kunsztu.Dwadzieścia lat temu i rok temu byłam znieczulana do zabiegów operacyjnych. Dwukrotnie użyto znieczulenia podpajęczynówkowego i dwukrotnie nie w pełni się ono udało. Za pierwszym razem skończyło się zespołem po punkcyjnym (rozrywającym głowę bólem i nie możnością z ...
Opinia dodana przez: Iwona

prof. Laura Wołowicka

PORADNIA LECZENIA BÓLU
HOSPICJUM ul.bednarska 4 poznań
Poznań

przecudowny lekarz, wielki człowiek z ogromnym sercem na dłoni, bez reszty poświęcona pracy, kocha ludzi bez wyjątku, uczy młodzież holistycznego podejścia do chorego, kształci następne pokolenia i zaraża swoim zapałem. Wielu jej wiele zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Krysiak

Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.

lekarz Jan Śliwka

Szpital Śląski
Cieszyn

Dr. ŚLIWKA to współczesny dr Judym.Takich ludzi i lekarzy ze świecą szukać.Na wizycie odnosi się wrażenie że dla Doktora tylko istnieje ten pacjent.Dociekliwy,mający ogromną wiedzę i doświadczenie.Skutkuje to bardzo dobrze dobraną terapią.POLECAM/przychodnia Goleszów/

Tomasz Kot

SP ZOZ Międzychód
ulica Szpitalna 10
64-400 Międzychód

Świetny diagnosta, bardzo dobre podejscie do pacjenta, opanowany,cierpliwy, wzbudzający zaufanie.

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

lekarz Alicja Orzałkiewicz

Okulista, Anestezjolog

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiedza i osobowość godna podziwu. Pacjent nie jest sztuką ale człowiekiem. Przed takimi lekarzami chylę czoła !!!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jan Matusik

Domowa Opieka Medyczna "Do-Med" Ustrzyki
29 - Listopada 15
38-700 Ustrzyki Dolne

Bardzo dziękuję Panu dr Jan Matusiak za przyjęcie mnie pełna kultura,klasa,uprzejmość mało takich lekarzy podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Smuszkiewicz

Gronowa 31
61-655 Poznań

Wspanialy czlowiek z wielka wiedza, super specjalista i lekarz z wielka empatia i poswieceniem dla pacjentow. Pomogl mojemu bratu I uratowal mu zycie wielokrotnie. Dziekujemy panie doktorze. Jest pan wielki az brakuje mi slow zeby wyrazic wdziecznosc. Bede o panu myslec do konca moich dni.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Hieronim Grzelak

Pias-Med Centrum Medyczne Sp. z o. o
ul. gen. Leopolda Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno

Pracowalem w otoczeniu tego lekarza kilka lat i w oparciu o wypowiedzi pacjentow ,jaki doswiadczenia mojej rodziny , w przypadku koniecznosci wlasnie Dr H .Grzelak jest lekarzem ktorego bym chcial widziec przy stole operacyjnym na ktorym ja leze . Marek Hiller
Fantastyczny człowiek. Nic dodać nic ująć. Dziękuję Panu za opiekę, wsparcie i poczucie humoru podczas porodu na parkowej w grudniu 2012 oraz podczas wczesniejszych spotkan w Bocianie :)
Opinia dodana przez: Gabriela
BARDZO RZETELNY I OFIARNY KOMPETENTY W PELNI ODDANY PACJENTOWI ORAZ POTRAFIACY W TRUDNYCH CHWILACH OBJAC SWA OPIEKA RODZINE PACJENTA.GODNY POLECENIA.

lekarz Irena Narska

Anestezjolog, Pediatra

poradnia Pulmunologii Wieku Rozwojowego
ul. Szamarzewskiego 82/84
61-848 Poznań

Po raz pierwszy spotkałam się w publicznej placówce służby zdrowia z tak fachowym, kompleksowym i równocześnie serdecznym potraktowaniem pacjenta. Z porad Pani dr Narskiej moje dziecko korzysta od kilku lat. Pani Doktor jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z małym pacjentem, zawsze uśmiechnięta i szczerze zastroskana o zdrowie dzieci, wzbudzającą zaufanie i potrafiącą stworzyć miłą i ciepłą atmosferę podczas wizyty. Co do profesjonalizmu nie mam żadnych zastrzeżeń- moje dziecko zostało przebadane ...

lekarz Dariusz Gałka

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PAL-MED"
Jana Pawła II 1/48a
76-200 Słupsk

Każdy kto wie co to jest ból przewlekły,powinien trafić na takiego lekarza.Miałam spore wątpliwości czy jeszcze istnieją tacy lekarze??????ale istnieją i bardzo dziękuję temu lekarzowi który jest bardzo ale to bardzo wyjątkowy.Poza profesjonalnym przygotowaniem do zawodu jest poprostu człowiekiem obdarzonym ogromnym sercem.Odróżnia się od wszystkich innych swoja empatią i wieloma innymi cudownymi cechami.Polecam wszystkim którzy nie mogą sobie poradzić z bólem przewlekłym.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Jarosław Leś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie wszystko tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Nie boję się z nim poddać zabiegowi.
Opinia dodana przez: Marta