Lekarze Anestezjolog

Grzegorz Lesik

SPZOZ Lubliniec, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
42-700 Lubliniec

Tak jak już ktoś napisał wspaniały, kompetentny lekarz, doskonały kontakt z rodziną i przede wszystkim ma czas na rozmowę. Moja mama trafiła tam na oiom z Częstochowy w śpiączce w stanie terminalnym ze szpitala w Częstochowie. Dzięki Panu doktorowi i świetnej opiece pielęgniarek moja mama została wybudzona jest w domy po kilku miesięcznej rehabilitacji wstała z łóżka a był to stan terminalny ( rak płuc), pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. med. Marcin Karasiński

Anestezjolog

Specjalistyczny Gabinet Leczenia Bolu i OIT PCZ Sp.zo.o.
Jaśkiewicza 30A/2
59-600 Lwówek Śląski

Bardzo dobry specjalista, lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek. Dzięki jego doswiadczeniu i zaangażowaniu moja mama żyje. Z duża empatią i kultura osobistą . Jego podejscie sprawia że człowiek czuje sie zaopiekowany i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Filia w Lublinie
ulica Lotnisko Radawiec
21-030 Motycz

Bardzo porządny anastezjolog, chociaż jak mówi, że "robił to już ze dwa razy" , to śmiało można przy nim "iść pod nóż". Pozdrawiam i dziękuję. Kuć Jerzy.
Opinia dodana przez: Jerzy Kuć
Pan doktor Aleksander Zielinski to wspanialy czlowiek i lekarz; kompetentny, niezwykle uprzejmy. W skali 1 do 10 Pan doktor dostalby ode mnie 10 z wielkim sercem. To serce to za to, ze oddaje sie swojej pracy bez reszty, ze kocha ta prace, ze jest lekarzem z powolania. Dziekuje Panie doktorze w imieniu mojego taty, swoim wlasnym i rodziny za uratowanie tacie zycia i opieke. Dorota Szkaradek

lek. med. Ewelina Pirsztuk

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Świetny lekarz, ogromna wiedza i duże doświadczenie. W kazdego pacjenta angazuje sie na 100%. Polecam Panią Doktor!

lekarz Jacek Szczupider

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego mialam. Uprzejmy,troskliwy i przedewszystkim wie co robi. Warto było czekać na wizytę kilka miesięcy. Jak dla mnie lekarz z powołania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Anestezjolog
                                       lekarz Anna Kociszewska-Bald

lekarz Anna Kociszewska-Bald

Centrum Medyczna Artmedis
Kusocińskiego 62
Łódź

Potwierdzam wcześniejszą opinię. Pani Doktor Anna Kociszewska-Bald to najlepszy lekarz leczący ból w Polsce!

lekarz Beata Swiniarska

ul. Stefana Batorego 20/1
81-366 Gdynia

Pani dr Beata Swiniarska to lekarz z dużym zasobem wiedzy medyczno-zdrowotnej, z dużą dozą empatii i profesjonalnym, zindywidualizowanym podejściem do pacjenta.Cierpliwa,miła i życzliwa.Panią Doktor POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Skwierawska

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Pani doktor przygotowała mnie do zabiegu usunięcia żylaków. Super lekarz. Do tego wszystkiego piękna i bardzo ciepła kobieta.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maria Nyzio

Anestezjolog, Pediatra

Floris 27
32-700 Bochnia

Lekarz z powołania ,uprzejma chodzimy do pani doktor od 10 lat z dwójką dzieci i ani razu nie postawiła złej diagnozy,można o wszystko zapytać wszystko wytłumaczy.Lekarz godny polecenia

dr n. med. Maria Tamulska

Neonatolog, Anestezjolog

Piaskowa 24
62-081 Przeźmierowo

niesamowite , profesjonalizm i prosta ludzka życzliwość , to dziś raczej niespotykane . Z wielkim uznaniem i szacunkiem ...dziękuję
PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

lekarz Donata Domańska

WSPANIAŁY LEKARZ I Z POWOŁANIA I LEKARZ

lekarz Jarosław Baranowski

115 szpital Wojskowy z Przychodnią
Hel

Wiem, że pacjenci staraja sie umawiac na dni w których on znieczula. Ja bardzo dziekuje za opieke przed i po zabiegu.

dr n. med. Jerzy Jaworski

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pan dr Jaworski jest anestezjologiem z bardzo dużym doświadczeniem, przyjazny w kontakcie z pacjentem. Po znieczuleniu podanym przez doktora czułem się bardzo dobrze. Polecam tego doktora jak również Klinikę 2000, w której pracuje.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Beata Wojdak

Anestezjolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów
Łódź

Wspaniała, mądra, rzetelna Pani Doktor. Mimo obaw przed znieczuleniem, czułam, że jestem w dobrych rękach. Gdy kiedyś będę ponownie znieczulana, chciałabym byc znów znieczulana przez tą samą Panią Doktor.

lekarz Agnieszka Wróbel

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Kobieta anioł! Przejmuje się pacjentem, pocieszy, wytłumaczy, pomoże! Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem! Dawno nie spotkałam tak ciepłej i życzliwej osoby.
Bardzo kompetentny lekarz, polecam. Pełna koncentracja na pacjencie, dogłębny wywiad, trafne obserwacje, partnerskie podejście do pacjenta.

lekarz Ryszard Tokarczuk

Ambulatoryjne leczenie cytostatykami
Będkowo 1
55-100 Trzebnica

Szanowny Panie Doktorze, składam podziękowania za wniesiony ogromny trud i uratowanie mojego życia w lutym 2020 roku. Pragnę również podziękować całemu zespołowi Oddziału Intensywnej Terapii, którym Pan Doktor kieruje za opiekę, empatię i troskę. Z poważaniem pacjent Marek Czerny.
Opinia dodana przez: Marek Czerny