Lekarze Anestezjolog

lekarz Joanna Wichrowska

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Pani Doktor bardzo profesjonalna , konkretna , sympatyczna . Dziękuję za poświęcony czas i rzetelną informację . Polecam !

lekarz Magdalena Twardowska

Pulmonolog, Anestezjolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Swoją opinię na temat P. Doktor wyraziłam już na stronie „mp.pl”. Obecnie jestem już po zabiegu przy którym towarzyszyła p. doktor i jeszcze raz potwierdzam Jej ogromne zaangażowanie, kompetencje, rzadko teraz spotykaną tak dużą skrupulatność i rzetelność w analizie historii choroby pacjenta daleko wychodząc poza swoją specjalizację. Atmosfera zrozumienia, akceptacji, zainteresowania, chęci pomocy, wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie - czyni wizytę u P. Doktor niezwykle satysfakcjonującą i owocną. Polecam tego ...
Opinia dodana przez: Maria Dudzińska Kaczmarczyk

dr Jacek Lech

Przychodnia przy Szpitalu w Czerwonej Górze
CZERWONA GÓRA 10
26-060 Chęciny

To bardzo dobry fachowiec, prawdziwy lekarz z powolania. Wielu powinno sie od niego uczyc szacunku do pracy, pacjetow i innych ludzi. DZIEKUJE ZA WSZYSTKO CO ZROBIL DLA MOJEGO BRATA
Opinia dodana przez: Renata G

dr Anna Niedziela

Anestezjolog, Pediatra

ul. Leśna 1
63-820

pani doktor jest wspaniała, jeżdżę do niej od ponad roku z moją czteroletnią córką, wcześniej Julka chorowała ciągle na zap. oskrzeli i ciągle dostawała antybiotyki i wziewy, odkąd jeździmy z małą do Pani doktor to nie dostaje antybiotyków wcale:)polecam bo jest naprawdę wspaniała i ma świetne podejście do dzieci:)

dr Jaroslaw Merkisz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Wspaniały lekarz, cierpliwy i serdeczny.polecam.
Od dawna cierpialam na bole kostnostawowa a szczegulnie stawu biodrowego , bylam u wielu specjalistow od leczenia bolu przewleklego ale zaden z nich nie potraktowal mnie tak zetelnie i profesjonalnie . pozdrawiam Halinka z Glupczyc

lekarz Stanisław Fornal

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Czlowiek który uratował mi życie i nie tylko mi. Najlepszy lekarz na całej Ziemi. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm

dr Janusz Szwed

klinika anastazjologi
ul.francuska
40-654 Katowice

polecam tego lekarz wspanialy specjalista dusz czlowiek wrecz gatunek na wiginieciu mozna by bylo pisac duzo pochwal moje zauroczenie zakoncze tym i zycze kazdemu choremu takiego lekarza i zycze mu duzo zdrowia i aby byl zawsze tak wspanialym czlowiekiem jak jest teraz tego zyczy mu pacjentka od zespolu cisni nadgarsta
Zycze wszystkim szpitalom,przychodniom,takiego lekarza.Takiego,- czyli kompetentnego,zyczliwego,ludzkiego i z wielkim oddaniem i zainteresowaniem sie pacientem,czlowiekiem.Mlody czlowiek a tyle serca i dobroci.Oby takich ludzi, lekarzy wiecej.

Piotr Maksimiuk

Miejski Szpital Zespolony
10-045

Doskonały fachowiec, mądry merytorycznie, profesjonalny praktyk. Dobry człowiek o gołębim sercu!!!!!!

lekarz Barbara Rączy

Przemyska 24
48-303 Nysa

Pani Doktor skutecznie radzi w bólu, przy tym jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Pacjent ma poczucie oddania się pod fachową opiekę. Bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Andrzej Szmelter

Anestezjolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
ulica Zwycięstwa 1
66-100 Sulechów

Doktor Szmelter to lekarz z powołania z ogromną wiedzą i praktyką. Jest synem równie cenionych anestezjologa i lekarki chorób wewnętrznych. To lekarze z sercem dla pacjenta bez różnicy czy jest to wizyta prywatna czy refundowana tak samo służą pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Małgorzata Łabuś

Anestezjolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

W trakcie operacji opowiada świetne żarty. Ubolewam że miałem znieczulenie ogólne. Następnym razem poprosze o transkrypcje.
Opinia dodana przez: Kyrtap

lekarz Agnieszka Stachnio-Węgrzynek

ul. Józefa Bema 6/28
24-100 Puławy

Najbardziej zaangażowany anestezjolog w puławskim szpitalu. Można być pewnym, że pani doktor zrobi wszystko co jest w jej mocy by uratować pacjenta.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Ewa Kobielska

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Bardzo polecam Panią Doktor Ewę Kobielską, świetne podejcie i wyjaśnienie jak będzie wszystko przeprowadzone. Ból ustąpił, dziękuje! Damian

lekarz Matylda Baran

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Miłe, rzeczowe i bardzo konkretne podejście do pacjenta. Zabieg znieczulenia podpajęczynówkowego przeprowadzony z niesamowitą precyzją. Stała opieka i pełne zaangażowanie podczas zabiegu. Pełna perfekcja w każdym calu. Dziękuję
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Małgorzata Białożyńska-Sadowska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Kazimierza Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz i niezwykła osoba. Rzadko spotyka się lekarzy zarówno z wielką wiedzą, wyczuciem, jak i empatycznym stosunkiem do pacjenta. Polecam, jeśli ktoś chce poprawić swój wygląd i być pewnym, że efekty zabiegu będą naprawdę zadowalające.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Maciej Gordon

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Z ogromną radością chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat doktora Gordona z Poradni Bólu w Poznaniu. Jako pacjentka tej poradni przez kilka lat, miałam przyjemność doświadczyć profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, a doktor Gordon w szczególności zasługuje na wyjątkowe słowa uznania. W trudnym okresie mojego życia, kiedy zmagałam się z bólem i cierpieniem, doktor Gordon okazał mi ogromną empatię, zrozumienie oraz wsparcie medyczne. Jego podejście holistyczne, ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jerzy Ratajczak

Miączyńska 21
02-637 Warszawa

Wczoraj mialam badanie gastroskopii i kolonoskopii doktor Jerzy Ratajczak to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Wszystko krok po kroku wyjaśnione, polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Beata Nowak-Krupińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani dr Beata Nowak-Krupinska to swietna specjalistka. Uratowala zycie mojego narzeczonego. Poswiecala duzo uwagi i czasu zarowno jemu jak i rodzinie tlumaczac przebieg choroby, leczenie, rowniez wspierajac w trudnych chwilach. Odwiedzala go tez na innym oddziale kiedy opuscil OIOM. Bardzo kompetentna, uprzejma i po prostu ludzka. Bedziemy jej wdzieczni do konca zycia za okazana pomoc, niesamowite podejscie do drugiego czlowieka i wsparcie.
Opinia dodana przez: Karina i Darek