Lekarze Anestezjolog

Anestezjolog, Pielęgniarka

Lecznictwo Ambulatoryjne RCZ
ulica Bema 5-6
59-300 Lubin

pielęgniarka specjalistka anestezjologii i intensywnej opieki medycznej

Marek Rajczykowski

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy

To jeden z najlepszych lekarzy jakiego w życiu spotkałam, rzetelny i kompetentny, z ogromną empatią dla pacjenta i jego najbliższej rodziny, na prośbę pacjenta potrafi wytłumaczyć co się dzieje i jakie podejmuje kroki by to było zrozumiałe, godny zaufania. Polecam najgoręcej Pana Doktora jak i cały Jego zespół.
Opinia dodana przez: Ewa
Sympatyczny czlowiek, świetny anestezjolog . Doktorze, raz jeszcze dziękuję bardzo za udaną operację i wspaniałą opiekę.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Oleg Dyśko

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Pierwszy raz w życiu poznałam tak sympatycznego i kompetentnego lekarza. Brak jest takich lekarzy. Myślę, że nie jeden lekarz powinien się uczyć zachowania i profesjonalizmu od Pana Doktora Daśko. Dziękuję Panu za to jak Pan mnie potraktował w tak trudnym dla mnie czasie. Jest Pan Wielki

lekarz Dominik Drobiński

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Lekarz ,który żyje swoją pracą .Każdemu życzę aby kiedy znajdzie się w tym szpitalu znalazł się pod opieką dr.Dominika .Niewiarygodne zaangażowanie ,profesjonalizm .Brawo Panie doktorze jest Pan jednym z tych którzy uratowali moje życie .Dziekuję i wyrażam ogromny szacunek .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Artur Mikołajczyk

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊
Opinia dodana przez: Wanda Olejnik

Lucyna Potępa

Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii nr 1
31-501

najlepsza na świecie , polecam wszystkim prze miła i kochana osoba.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Justyna Wiercioch-Kossacka

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Pani dr pełny profesjonalizm !!!gorąco polecam ............................................................................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Piotr Kosacki

Przychodnia Specjalistyczna św. Zofii w Warszawie
ulica Żelazna 90
01-004 Warszawa

Dwa dni temu miałam wykonywany w znieczuleniu zabieg kolonoskopii w Klinice na Waryńskiego. Bałam się panicznie i zabiegu, i usypiania. Krótka rozmowa z doktorem przed zabiegiem bardzo mnie uspokoiła. Doktor wyjaśnił mi dokładnie, co po kolei będzie wykonywał i jakie będą moje odczucia. Bardzo mi to pomogło, dziękuję :). Znieczulenie wykonane w sposób profesjonalny.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Róża Skop-Szklarczyk

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
ulica Szpitalna 22
34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor jest profesjonalna empatyczna bardzo uczynna i oddana pacjentom .współpraca na najwyższym poziomie
Opinia dodana przez: Krystyna Sarnicka

lekarz Piotr Miller

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Niepodległości 44
10-045 Olsztyn

Tematyka zabiegu i czynności z nim związane dokładnie omówione, uprzejmość i fachowość. Pan doktor godny polecenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Waldemar Walicki

ulica Lelewela 11/8
30-108 Kraków

Życzliwy , otwarty, z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta. Wyjątkowo przyjazna atmosfera w czasie operacji jak i leczenia dodająca pewności siebie. Niesamowita wiedza i fachowość dr Waldemara Walickiego pozwoliły mi bardzo szybko i sprawnie dojść do sprawności po operacji Dupujtrena . Serdecznie dziękuję Kazimierz Jeziorski
Opinia dodana przez: Jeziorski Kazimierz

lekarz Agata Bigewska

Anestezjolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Najlepsza Pani doktor! Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, miła przyjazna atmosfera. Pani doktor uśmiechnięta szczegółowo wyjaśniła jak będzie przebiegało znieczulenie oraz zebrała wywiad medyczny. W trakcie operacji tłumaczyła co robi. Dzięki Pani Doktor stres przedoperacyjny i trakcie operacji był minimalny. Dziękuję i bardzo polecam ❤️
Opinia dodana przez: Dominika

Henryk Narloch

Gabinet Lekarski
80-177 Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski

Barbara Korycka-Olszewska

Internista, Anestezjolog

Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skarżysku Kamiennej
26-100 Skarżysko-Kamienna

Basiu,jesteś naj................................................................................................................................................................................

lekarz Wojciech Wernecki

Anestezjolog, Neurolog

ul. Armii Krajowej 37
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, sympatyczny, kompetentny polecam serdecznie naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Irena Krogulska

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Panią doktor znam od 16 lat... Może inaczej. Pani Doktor zna mnie od 16 lat. Między innymi dzięki Niej jestem tu wśród żywych. Gorąco pozdrawiam Panią i mam nadzieję, że pamięta Pani chłopaka ze Złocieńca Marcina.....wszystkiego dobrego Pani życzę!
Opinia dodana przez: Marcin Meljon

lekarz Dariusz Karoń

Słowiańska 10
72-300 Gryfice

Wielu osobom nastawił kręgosłup, co usunęło dolegliwości, których nie naprawiła nawet rehabilitacja. Rewelacja!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Sobol

CORVITA
SOBIESKIEGO 89/50
Bielsko-Biała

Świetny lekarz, specjalista w swojej profesji. Zawsze pomocny, uprzejmy z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szacun dla takich lekarzy.
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Tomasz Kubik

Słoneczna 34
05-500 Chyliczki

Ja juz myslalam ze nie ma takich lekarzy! A jednak Polecam w 100% Jak anestezjolog to tylko tylko pan dr Tomasz Kubik!!!!
Opinia dodana przez: Ewa