Lekarze Anestezjolog

lekarz Wojciech Praefort

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Kompetentny lekarz,przyjazny empatyczny człowiek ,polecam każdemu choremu takich lekarzy.Pan doktor spokojnie tłumaczy zakres schorzenia,działanie leków, sposób postępowania na dalszym etapie leczenia.Polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mirosław Wojtowicz

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Wielki pozytyw dla Pana Doktora ! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , miły, kulturalny , bardzo dociekliwy , zainteresowany przypadkiem. Wzbudza zaufanie , przy takim anestezjologu można spokojnie dać się pokroić Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Jusiak

Bajana 9A/23
01-904 Warszawa

Uwielbiam panią doktor bo bardzo dobrze zajmuje się diagnozowaniem różnych przypadłości ( mój przypadek zadziwił ją ogromnie !, jestem pacjentem paliatywnym... Ale! ,- dała radę na piątkę ! ) . Można jej spokojnie zaufać, jest bardzo dokładna. Co ważne nawiązuje bardzo dobry kontakt .Jako anestezjolog pani doktor zna się na wszystkim !- dosłownie!!! Śmiało może mnie usypiać parę razy na dzień.Jeśli chodzi o problemy zdrowotne to można się jej poradzić ...
Opinia dodana przez: sławek

lekarz Krzysztof Brzeziński

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Bardzo empatyczny i sympatyczny. Dokładnie słucha,rozmawia z pacjentem.Nie zbywa,zawsze ma czas dla pacjentów. Przyjmie nawet jesli nie jest się zarejestrowanym. Wysoka kultura i pełny profesjonalizm. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli-świat służby zdrowia byłby piękniejszy,a ludzie by tak nie cierpieli. GORĄCO I SERDECZNIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marcin Banach

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Mialam przyjemnosc byc znieczulana przez Pana Doktora.Rzeczowe podejscie podczas wizyty przed zabiegiem,staranny wywiad,komfort podczas wprowadzenia do znieczulenia,a opeieka pozabiegowa anielska.Malo kto z operowanych pacjetow docenia tego,kto odejmuje nam swiadomosc doswiadczanego bolu,zwykle laury odbieraja operatorzy.Ja, procz zachwytu nad samym zabiegiem,wyrazam tez wdziecznosc za niezwykle profesjonalna opieke pooperacyjna.Pomogl mi komfortowo przetrwac najtrudniejsze godzinny po operacji.Rewelacyjnie ustawione leki.Dziekuje,Panie Doktorze:)
Opinia dodana przez: Agnieszka Daniels

lekarz Agnieszka Janowska

Grunwaldzka 8/15
25-727 Kielce

Fantastyczna Pani anestezjolog.Ma podejscie do pacjenta,jest pelna poswiecen,przeprowadzila ze mna bardzo szczegilowy wywiad i dopasowala mi leki.Pomogla mi w cierpieniu.Bardzo mila i kochana.Teraz juz nie ma jej w mojej przychodni i nie wiem dokad mam sie udac i gdzie znajde tak wspanialego lekarza
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bogdan Koziej

ulica Warszawska 64/70/34
98-100 Łask

Jest po prostu zajebisty!!!! polecałbym gdyby był o 30 lat młodszy i o 50 kg chudszy. teraz to jest zgorzkniały staruszek, który ma wszystko za sobą i GDZIEŚ !!!

lekarz Irena Ziniewicz-Gryka

Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz

Panią dr Irenę Zieniewicz-Grykę poznałam w czasie pobytu mojego męża na oddziale OIOM milickiego szpitala. Pani Doktor to wyjątkowy Lekarz i Człowiek. Jej wiedza, kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość widziałam i czułam każdego dnia, kiedy mąż przebywał na oddziale. Pani Doktor otoczyła profesjonalną opieką medyczną męża, a ja córki mogłyśmy w tych najtrudniejszych dla nas chwilach liczyć na rzetelną informację. empatię i wsparcie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor nie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Radosław Goraj

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Potrafi nie tylko skutecznie leczyć pacjentów, ale także mobilizować do walki o własne zdrowie. Cieszy się dużym szacunkiem wśród pacjentów i współpracowników. Jeśli kiedyś zdarzy się komuś trafić do szpitala, gdzie pracuje doktor Goraj - z pewnością Wam pomoże.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Dariusz Żendzian

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Cudowny wesoly opiekunczy człowiek. Utrzymujący kontakt z pacjentem. Polecam gorąco. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Malgorzata Pakuła-Chełstowska

lekarz Monika Nowicka

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

Pani doktor profesjonalna, zaangażowana, uprzejma, ciepła. Polecam serdecznie. Dziękujemy za dobre serce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Dorota Hornung

Fizjoterapeuta, Anestezjolog

Szpital Wojewódzki w Koszalinie im. Mikołaja Kopernika
75-581 Koszalin

Bardzo profesjonalne, konkretne i uprzejme podejście do pacjenta. Lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław
Brilliant doctor! Very experienced and highly qualified in many countries. Exceptional qualities - genuine interest and attention to patient. I would not trust anyone with a long and difficult operation... Thank you, pani Maria!
Opinia dodana przez: Ishimoto

dr Barbara Dudziak

Anestezjolog, Rehabilitant

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo zadowoleni z podejścia Pani doktor do naszych schorzeń i do nas oczywiście.Dziękujemy bardzo.Jest Pani lekarzem godnym polecenia dla innych pacjentów.

dr Beata Stempniewicz

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Pani Doktor miała okazję znieczulać mnie dwukrotnie. Pierwszy raz w szpitalu w Opolu, drugi - w "Ortopedii" w Głuchołazach. Zawsze znieczulenie było takie, jakiego oczekiwałem - nie bolało nic w czasie zabiegu, ale również i po zabiegu, nie miałem żadnych nieprzyjemnych doznań po zabiegach. Przed znieczuleniami wyczerpująco i kompetentnie opowiedzała mi, co będzie się ze mną działo, odpowiedziała na wszystkie, również i głupie pytania. Podtrzymywała mnie na duchu, gdy bałem ...

lekarz Beata Mainka

wcm opolu
Opole

Pani doktor jest bardzo dobrą lekarką.Zależy jej na pacjencie.
Z całego serca polecam pana Wojciecha bardzo miły, sympatyczny ,bardzo dobre podejście do pacjenta ,godny zaufania .
Opinia dodana przez: Katarzyna Waniek

lekarz Katarzyna Chylińska-Wachnianyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALFA" Spółka Partnerska Lekarzy
Jana Amosa Komeńskiego 35
82-300 Elbląg

Cudowny lekarz! Z ogromną empatią dla pacjenta i rodziny. Fachowo i dokładnie tłumaczy przebieg choroby oraz zastosowane leczenie. Bardzo trafne diagnozy, celne dobranie leków, które działają natychmiastowo. Pod opieka Pani doktor pacjent "zdrowieje w oczach" czego nie było podczas opieki innych lekarzy. Fantastyczny człowiek o pięknym umyśle!
Opinia dodana przez: Marta
Cudowny anestezjolog,miły,fachowiec,kompetentny,troszczy się prawdziwie o pacjenta :) dziękuję Panie doktorze.pozdrawiam. Sylwia S.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Janusz Rzodeczko

ulica Piastowska 4
28-300 Jędrzejów

Pan doktor świetnie przygotował mmego ojca do planowanej operacji wyrostka. Mnie wszystko wytłumaczył dokładnie. Prowadzony przez niego oddział jest godny polecenia, tak jak i Pan doktor. Pomógł bardzo świetny lekarz. Jestem zadowolony
Opinia dodana przez: kar_ol