Lekarze Anestezjolog

lekarz Jarosław Stefaniak

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

Leczę się u p.dr Stefaniaka wiele lat. Uważam, że jest świetnym lekarzem, sympatycznym i kompetentnym. Swoich pacjentów traktuje z szacunkiem i stara się pomóc w dolegliwosciach powodujących ból.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Wojciak

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Dziękuje za ratowanie mojego taty Leszka W. Pani działania utwierdziły mnie w przekonaniu, że są prawdziwi lekarze.
Opinia dodana przez: A

lekarz Jacek Gęsicki

Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego
ulica Szpitalna 37
77-400 Złotów

Z ogromnym poświęceniem walczy o życie pacjenta. Wyróżnia się niebywałą kompetencją i uprzejmością - uważam że jest lekarzem wyjątkowym i godnym polecenia.
Opinia dodana przez: wiesław

lekarz Danuta Sosnowska-Nowak

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani Doktor - jest super; ciepła serdeczna i profesjonalna. Znieczulała mnie do zabiegu. Zadbała o moje bezpieczeństwo
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Ewa Grygiel

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Dziękuję bardzo Pani doktor, za profesjonalne czynności na bloku operacyjnym podczas zabiegu. Lekarz godny polecenia. Adam Kiełbowicz.
Opinia dodana przez: Adam Kiełbowicz

lekarz Piotr Dzikowski

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Super Lekarz zawsze pomocny Opiekuńczy i Odpowiedzialny .Bardziej kompetentny niż zawód lekarza wymaga. POLECAM TYM którzy naprawdę potrzebują POMOCY. znam od wielu lat i zawsze mnie Zadziwiał

lekarz Agnieszka Sokołowska

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Godna polecenia Pani Lekarz. Jest zainteresowana pacjentem. Fachowe podejście. Polecam z czystym sercem :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Skrzeszowski

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

Bardzo zadowolona z wizyty i empatycznego podejścia.sprawnie na temat.delikatne podejście łagodzące stres

lekarz Paweł Błaszkiewicz

Anestezjolog, Pediatra

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy pediatra dziecięcy w kraju. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wiedza na najwyższym poziomie światowym , dobrze zorietowany w nowościach .Polecam
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Anna Adamczyk-Przychodzeń

Wiktorowo 73/2
19-200 Grajewo

Lekarz o wysokiej skuteczności,bardzo dobry diagnosta..Profesjonalistka pracuje z dużą skutecznością.Podejmuje trafne i szybkie decyzje.

lekarz Ireneusz Kołada

lekarz Zdzisława Pasikiewicz-Roessler

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Bardzo dziękuję PANI dr, która (jako jedyna) udzieliła mi konkretnej, fachowej pomocy na izbie przyjęć w dniu 2 maja 2015. Dziękuę również pielęgniarkom - majacym dyżur w tym dniu. Beata

lekarz Zuzanna Wnuk

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Cudowna Pani dr :) Doskonałe podejście do pacjenta. Kompetentna. No i... barrrdzo ładna <3 :) Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jarosław Madeja

ul. Obozowa 68/24
30-383 Kraków

Bardzo kompetentny lekarz. Przyjechał na wizytę domową, w ramach enelmedu. Na podstawie wyników badań, które zrobiliśmy córce oraz po dokładnym zbadaniu, postawił diagnozę, przepisał leki i wytłumaczył dawkowanie. Bardzo cierpliwy i uprzejmy. Córka 12- letnia obawiała się badania przez lekarza- mężczyznę, jednak lekarz stworzył bardzo przyjazną atmosferę, dzięki czemu badanie nie było stresujące.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Kasalik

Brzeskie Centrum Medyczne
ulica Mossora 1
49-300 Brzeg

Trafiłam z upadku na stół operacyjny do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Doktor mnie znieczulał od pasa w dół. Każdy krok miałam wytłumaczony, co teraz zrobi, co poczuję itp. Zaoszczędził mi tym wiele strachu, dziękuję. Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: "Złotko"

lekarz Tomasz Stępień

Internista, Anestezjolog

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Nóżka

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Nie znam imienia ale lekarz o nazwisku Nóżka, 28-ego maja ,w zespole pogotowia ,ok. godz. 8-ej rano uratował mi życie. Szukam Go.
Opinia dodana przez: Jerzy Błażyński

lekarz Tomasz Kraczkowski

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Lekarz do tańca i do różańca. Lekarz z powołania, czuły, wrażliwi i podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem

lekarz Petro Kava

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Polecam, z całego serca, wspaniały człowiek, oby więcej takich Lekarzy. Przesympatyczny, kompetentny, na każde pytanie odpowiada spokojnie, i rzeczowo. Bardzo duża wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Kamila Grzybowska - Okręt

ul. Poziomkowa 12
62-002 Suchy Las

Jeszcze nie widziałem tak oddanego lekarza dla pacjenta bardzo miła osoba tylko więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Wojciech