Lekarze Anestezjolog

lekarz Małgorzata Mroczkowska

Planty 9/13/15
87-800 Włocławek

Pani Doktor o wielkim, wspaniałym sercu i profesjonalizmie. Na oddziale intensywnej terapii dba jak tylko może o pacjentów, a rodzinie poświęca tyle czasu, ile tylko potrzeba. Sama osobiście uczy rodzinę opieki nad chorym w domu. Pani Doktor jest przepomocna w każdej sytuacji. Cierpliwa, empatyczna, wspaniała, taka, która przywraca wiarę w służbę zdrowia. Jest po prostu cudownym człowiekiem. Dziękuję! ❤️
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krzysztof Orczyk

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry i oddany pacjentowi lekarz Z wdzięcznością za troskę Małgorzata Gębala Godny polecenia lekarz

lekarz Natalia Nowak

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Z całego serca polecam Panią doktor Natalię Nowak. Posiada ogromną wiedzę, jest wyjątkowo dokładna i cierpliwa. Nie spieszy się, dokładnie zapoznaje się z historią choroby i dostarczoną dokumentacją, odpowiada na wszystkie pytania. Pani doktor jest wyjątkowo empatyczna. Mam wielkie szczęście że trafiłem do grona pacjentów Pani doktor Natalii Nowak. Serdecznie dziękuję Pani Doktor, wdzięczny pacjent Mariusz Wiśniewski
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Vasyl Kit

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Wspaniały i troskliwy człowiek! Anastezjolog pełen profesjonalizmu, przy tym potrafi się uśmiechać i uspokokajac pacjenta. Oby takich więcej lekarzy!
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Bułat Tuyakov

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Profesjonalne podejście. Niezwykle ciepły, spokojny i konkretny. Wzbudza zaufanie i jesteś gotowy oddać się w jego ręce. To szczęście spotkać i trafić do takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Przemysław Włodarczyk

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Lekarz o wysokiej etyce zawodowej. W sytuacjach kryzysowych opanowany i nieobojętny. Mając na względzie szacunek dla godności pacjenta podejmuje działania. Pomógł mi "komfortowo" przetrwać najtrudniejsze chwile oczekiwania na spóźniającego się lekarza mającego przeprowadzić zabieg. To prawdziwy "anioł stróż" który nie tylko podczas, ale również przed zabiegiem dodał mi otuchy, okazał empatię i zrozumienie. Jeszcze raz dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Waldemar Winiarski

Anestezjolog, Pediatra

Męczenników Piaśnicy 4a lok. 7
84-100 Puck

Z lepszym lekarzem nigdy się nie spotkałam. Świetne podejście do pacjenta, a także do dzieci. Dokładnie tłumaczy stan chorego, dalsze leczenie i poświęca ogromną ilość czasu. Naprawdę ciepły i miły człowiek, a rozmowa z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!

lekarz Andrzej Kurowski

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Ta opinia która widnieje jest pisana chyba przez konkurencję doktora Kurowskiego, doktor z ogromnym doświadczeniem, intuicją lekarską, uratował życie wielu pacjentów w ciężkim stanie. Świetny specjalista w swojej dziedzinie, twórca wielu oddziałów OIOM na kardiochirurgii i w szpitalu onkologicznym. Laureat wielu nagród, zapraszany do wielu międzynarodowych ośrodków, Taką opinię zresztą anonimową zamieścił prawdopodobnie człowiek, który każe tytułować się doktorem a nie skończył medycyny, wstyd Panie Ł.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Mirosław Dobranowski

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Barbara Kołakowska

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Oddział w Piastowie
Reymonta 27
05-820 Piastów

Pani Doktor wykazuje się kompetencją i dużym doświadczeniem oraz kulturą i wrażliwością w podejściu do pacjenta i jego najbliższych. Dziękuję Jej za okazywane serce i poświęcenie, które dane mi było widzieć i doświadczać w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Caritas Archidiecezji Warszawskiej.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Monika Sarnecka-Kaczor

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Gorąco polecam Panią Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Urszula Zielińska-Borkowska

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

PANI DR ZIELIŃSKA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

lekarz Janina Szynkowska-Antczak

Anestezjolog, Neurolog

Obrońców Westerplatte 1 lok. 3
58-260 Bielawa

Lekarz, który naprawdę leczy.Bardzo kompetentna, wie co robi. Miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dana
Pani A.Sas jest młodą lekarką anestezjologiem (w trakcie specjalizacji). Miałam okazję spotkac Panią Agnieszkę 2 razy w szpitalu i zawsze były to spotkania miłe (jeśli można pobyt w szpitalu nazwac miłym). Jest to osoba bardzo otwarta, szczera, interesująca sie co dzieję się z pacjentem nie tylko w czasie znieczulenia na sali operacyjnej, ale również po. Na wszystkie pytania starala sie odpowiadac szczerze i wyczerpująco.Mimo zmęczenia poświęciała mi tyle czasu ile ...

lekarz Agata Łuczyk

Woj.Szpital Kliniczny nr.5
41-200 Sosnowiec

Fantastyczna lekarka z powołania. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Bezbłędna diagnoza i szybkie leczenie. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Sławomir Domagała

Anestezjolog

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

najlepszy anestezjolog w csk, kompetentny,

lekarz Ryszard Kołakowski

Malczewskiego 7
Przemyśl

Człowiek o wielkim sercu!!! Towarzyszył naszej rodzinie od początku, pomimo wielkiej tragedii wszystko ułożyło się dobrze. Pod skrzydłami TEGO człowieka moja mama jest na dzień dzisiejszy, pomimo ogromnego schorzenia i niewydolności oddechowej - "w miarę" sprawna. Polecam specjalistę!

lekarz Maria Lisowska

Słowackiego 22 lok. 1
Stargard Szczeciński

czy jest ktoś w naszym mieście co umiał by tą Panią zastąpić w jej pracy?.....ja nieznam

lekarz Piotr Prusko

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Doskonały ,mądry lekarz.Perfekcyjny wpracy.

lekarz Hanna Śliwińska

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Autentycznie zajmuje sie pacjentami. Jest bardzo dobrze przygotyowana zawodowo. Podczas skomplikowanych operacjii kardiochirurgicznych można Jej zaufać. Polecam tego wybitnego specjalistę. To Ona prowadziła jako anastezjolog, moją ciężką operację tętniaka aorty. W okresie pooperacyjnym nadal prowadziła leczenie.