1,5

zgadzam się w pełni z wypowiedziami przedmówców, pani ,, dr" jest arogancka , chamska i źle postępuje z pacjentem zdolność do pracy ocenia chyba na podstawie ładnych oczu w ogóle nie badała mnie lecz powtarzała pytanie kiedy wracam do pracy zagladajac w badania z 2 miesiecy wstecz. Jako lekarz moim zdaniem postąpiła nieprofesjonalnie ale pewnie jakbym był prywatnie w jej gabinecie to była by inna śpiewka . Stanowczo NIE POLECAM.

brak wiedzy lekarz rodzinny zapytal czy ogladala wynik tomografu wydajac swoja negatywna opinie czy wie jak odczytac dane z badania

Czytając opinie o lekarzu, zawsze brałam poprawkę na wypowiedź, ponieważ zawsze jest zabarwienie emocjonalne , szczegolnie gdy wynik komisji jest nie po myśli petenta.W przypadku tej pani doktor, wypowiedzi negatywne są prawdziwe. Po pierwsze traktowanie przedmiotowe pacjenta, arogancja, agresja słowna.Bez empatii.Pani doktor jest po to w komisji , aby poniżyć drugiego człowieka. Mając niedosłuch 85 % lewego ucha, uznała,że należy uchylić orzeczenie o niepełnosprawności 03-L. Czyli w/g tej pani, nie mam głębokiego niedosłuchu.Samo orzeczenie jest krzywdzące i nieprawdziwe. Jednak druga strona medalu jest najbardziej istotna-przedmiotowe traktowanie pacjenta i wielka arogancja . Nie spotkałam dawno takiej osoby, a to w dodatku kobieta.....O zgrozo...

okropna, bezczelna, nie słucha co pacjent do niej mówi; ja mówię że z bólu nie śpię po nocach a ona że tu nie ma co boleć, jasnowidz; bardzo nieprzyjemna baba (niestety nie mogę się o niej inaczej wypowiedzieć)

okropna, bezczelna,

Bardzo przykro mi to pisać, ale niestety Pani doktor jest okropna! Kompletnie bez podejścia do pacjenta... Już nie wspomnę o tym, że jest niemiła oraz opryskliwa. (Wchodzisz z uśmiechem a wyszłam z bólem głowy). Czytając jeden z niekorzystnych artykułów dotyczących Pani doktor treść kompletnie mnie nie zdziwiła. Jeszcze nigdy nie widziałam tak niedostępnego i tak niemiłego człowieka a co powiedzieć lekarza... NIE POLECAM

Potwierdzam w pełni to co napisali poprzednicy. Więcej takich lekarzy i nie długo nie będzie kogo leczyć bo wszyscy cudownie ozdrowieją. Tylko chapać a nie leczyć.

ZUSowska prostytutka. Wypowiada się na tematy w dziedzinie w której nie ma zielonego pojęcia. Jak neurolog może tworzyć opinie odnośnie niepełnosprawności ruchowej.

zyczę pani takego samego zdrowia jak moje. piszę specjalnie z małej litery, bo mam taki sam stosunek dla pani, jaki pani ma dla mnie i z tego co czytam dla innych pacjentów. mam panią gleboko w dupie.

jes bardzo zlym lekarzem bez kultury do chorych ludzi

jes bardzo zlym lekarzem bez kultury do chorych ludzi

niezna się na tym o czym opiniuje dla zusu,nagina fakty do swojejopini pełnej bzdur,słowa prof,medycyny.Sfoje zdanie narzuca członkom komisji rentowej zus.niektórzy nie ulegają jej presji i chfała im zato.z opisów zawsze wynika iż jest się okazem zdrowia i symulantem.za kasę zusu nawet bez nóg do pracy bo przecierz nic się nie zmieniło,można siedzieć.DNOOOOO