dr n. med. Anna Lewczuk

Endokrynolog

2,9

trafne decyzje,rzeczowe podejście do problemu,zawsze znajdzie czas dla pacjenta który nie był zarejestrowany,a potrzebuje pomocy wytłumaczy,lub każe założyć kartę.gdy sytuacja zmusi natychmiastowy kontakt z lekarzem wystarczy telefon do rejestracji by znalazła chwile czasu i podjęła odpowiednią decyzję.Nie spotkałem się,aby zlekceważyła pacjenta.

Dzięki Pani Doktor i jej profesjonalnej kuracji po wielu latach mam upragnionego Synka. Przez całą ciążę byłam pod czujną opieką , badania robiłam co 3 tygodnie i konsultowałam wyniki via SMS. Zawsze otrzymywałam informacje co mam dalej robić. Mam wiele ciężkich schorzeń i to, że w końcu zaszłam i donosiłam ciążę jest właśnie zasługą Pani Doktor (wcześniej leczyłam się u innych lekarzy, niestety z nikłym skutkiem). Prawdą jest jednak, iż trzeba czasami poczekać na swoją kolej, pomimo to zawsze polecam Panią Doktor swoim znajomym.

W przypadku Dr Lewczuk problem polega na małej liczbie godzin pracy, rejestracja odbywa się raz w miesiącu na miesiąc kolejny. Jest ogromny problem z zarejestrowaniem się. Poza tym mimo to, że wizyta jest umówiona na wyznaczona godzinę każdorazowo jest opóźniona zdarza się że nawet 2 godziny

Pani doktor uwaza, ze jest najmadrzejsza osoba na swiecie i nie slucha pacjenta. Poszlam na wizyte z nadzieja, ze dobry specjalista pomoze rozwiazac moje problemy- niestety spotkalam tylko kobiete beszczelna, nieuprzejma i skupiona na sobie a nie na pacjencie. Pierwszy raz w zyciu mialam do czynienia z takim lekarzem....

Leczę się u doktor od ok 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, uratowała mnie przed częściowym wycięciem tarczycy. Niektórzy mogą być zniesmaczeni, ale dobór odpowiedniej dawki leku trwa, niestety w większości przypadków nie można zrobić tego z wizyty na wizytę. Dlatego trzeba się czasami uzbroić w cierpliwość i przy tym zrobić sporo badań. Wiem, to sporo kosztuje, ale ja jestem bardzo zadowolona z ostatecznych wyników. Jedynym wieeeelkim minusem jest spóźnialstwo pani doktor. Jeżeli o to chodzi to tu przyznaję rację. Pomimo wszystko nadal pozostanę u doktor Lewczuk, mam do niej pełne zaufanie, a wyniki są tego słusznym dowodem.

Pani doktor ma wyjątkowo wysokie mniemanie o sobie ( i nie potrafi tego ukryć), gardzi pacjentami, każe na siebie czekać godzinami, nie zleca badań (USG + biopsję robiłam za pieniądze), jest niemiła, niegrzeczna, po kilku wizytach nawet nie próbuję nawiązć rozmowy, potakuję i staram się jak najszybciej wyjść! Koszmar.

Lekarz profesjonalny , godny polecenia !!

Lekarz profesjonalny , godny polecenia !!

Lekarz godni polecenia. Zdarza się, że człowiek musi poczekać na wizytę 2-3 godzinki, ale to dlatego że nie traktuje pacjentów "po łebkach", czyli na ilość, ale każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu. Kompetentna i uprzejma. Widać,że lekarz od serca. Polecam!!!

nie polecam impertynentka, śpieszy się , spóżniona bardzo, nawet nie zwróciła uwagi na czekających 2 godziny!!! Może gdybym zapłaciła to zachowywała by się inaczej.Chociaż wątpię. Żaden fachowiec tylko powiela leki wcale dobrze nie ustawione bo mam złe wynii!!

Jak ktoś już wcześniej napisał- lekarka wrogo nastawiona do pacjenta, wręcz niegrzeczna. Nie odpowiada na pytania, reaguje nerwowo. W ramach wizyty nie przeprowadziła żadnego badania, przepisala wyniki do komputera, następnie zaczęła mnie krytykować, ze nie mam ze sobą wszystkich badań (których nigdy nie zlecila) i ze dawno nie byłam na wizycie. Pod koniec wizyty nie zlecila żadnych badań... Jestem zniesmaczona....