dr n. med. Anna Lewczuk

Endokrynolog

2,9

"Lekarka" bardzo arogancka i w swoich komentarzach wręcz chamska. Nie zleciła żadnych badań, nie chciała odpowiedzieć na żadne pytanie odnośnie swojej pseudodiagnozy, nastawiona wrogo do pacjenta, radzę omijać tą osobę szerokim łukiem.

ZA DUZO TYCH ANONIMOW SKORO NIE PASUJE WAM LEKARZ MIEJCIE ODWAGE NAPISAC SWOJE DANE WKONCU MACIE PRAWO BY COS SIE WAM NIE PODOBAŁO. POCHWAŁYYY... TEŻ ANONIMY!!!!!!!!!!!!!PARANOJA ŚCIEMA PEŁNA KLASA WSTYD

Pani dr nie za bardzo miła,nagminnie się spóźnia. Mój rekord czekania w poczekalni to...5 godzin. Myślę nad zmianą lekarza.

Spóźniona tylko 4,5 godziny.... co tam pacjenci. Ubiór bardzo niestosowny jak na lekarza - bardzo wieczorowy. Nie nawiązuje właściwych relacji interpersonalnych. Mało kontaktowa i wręcz niechętna w stosunku do pacjenta. Chyba z powodu swojego spóźnialstwa.

Jestem pacjentką Pani dr od ponad 1,5 roku. Trafiłam z polecenia koleżanki ...i dzieki bardzo dobrej diagnozie i doborze dawek lekow czuje sie swietnie i właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pragne aby Pani dr czuwala nad moimi hormonami przez najblizszych kilka m-cy. Polecam. Jedyna wada: opoznienia w przyjmowaniu pacjentow :((

Wiecznie w biegu, wieczne spóźnienia, nie zleciła badań usg, nie dotknęła szyi by stwierdzić tarczycę tylko badania krwi i zmiany dawek leku, złe samopoczucie po lekach ma być i tyle

Nie podzielam wyżej wymienionych opini, Pani dr. nagminnie się spóźnia. Oczekiwanie pod gabinetem przedłuża sie od ustalonego czasu wizyty, nawet do trzech godzin.Owszem bardzo miła.Ale co do leczenia mojej niedoczynności tarczycy mam wielkie zastrzeżenia. Przez rok zwiększała lub zmniejszała dawkę leku, co nie przynosiło żednego skutku.Trudno się z Panią dr skontaktować odnośnie porady co do przyjmowania leku,gdzie wcześniej prosi o taki kontak w przypadku gdy wystąpią jakieś problemy, poza tym przez rok nie zleciła ani usg ani biposji. Hm....

Nie podzielam wyżej wymienionych opini, Pani dr. nagminnie się spóźnia. Oczekiwanie pod gabinetem przedłuża sie od ustalonego czasu wizyty, nawet do dwóch godzin.Owszem bardzo miła.Ale co do leczenia mojej nadczynności tarczycy mam wielkie zastrzeżenia. Przez rok zwiększała lub zmniejszała dawkę leku, co nie przynosiło żednego skutku.W końcu rozłożyła ręce i nie wiedziała co dalej.Jak się okazało( u innego lekarza) moje złe samopoczucie wynikało z bardzo wysokiego poziomu prolaktyny w organiźmie, niestety Pani dr. nie domyśliła sie i nie zleciła takiego badania...

Dr Lewczuk to prawdziwa profesjonalistka.Celnie trafia w sedno choroby.Cieszy się razem z pacjentem z postępów w leczeniu.Polecam gorąco.

Lekarz który umie i chce pomóc, naprawdę polecam wszystkim.

Lekarz który umie i chce pomóc, naprawdę polecam wszystkim.