lek. dent. Anna Mleczko

Leczę się u Pani Doktor kilka lat. Bardzo profesjonalny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta. Jedyne mankamenty, jakie dostrzegam: - Pani Doktor nie usuwa zębów - trzeba dodatkowo szukać innego stomatologa -protezy co prawda wykonuje, ale trzeba się często fatygować do pracowni odległej o dobre kilka km Generalnie polecam Panią doktor. Ja sama, mimo tych trudności, o których pisałam - w dalszym ciągu korzystam z usług Pani Ani

- Pani Doktor nie usuwa zębów - trzeba dodatkowo szukać innego stomatologa

Bardzo dobra stomotolog..:) Bardzo Polecam:)

Bardzo dobra stomotolog..:) Bardzo Polecam:)

Szczerze polecam Panią doktor. Niezwykle uprzejma i miła, a ponadto bardzo kompetentna.

Pełen profesjonalizm :) Bezbolesnie i delikatnie. Polecam :)

Pełen profesjonalizm :) Bezbolesnie i delikatnie. Polecam :)

Wspaniała profesjonalistka.Polecam !Najlepsza w mieście

Wspaniała profesjonalistka.Polecam !Najlepsza w mieście

Profesjonalistka w każdym calu. Miła,sympatyczna. Polecam.

Profesjonalistka w każdym calu. Miła,sympatyczna. Polecam.

Pani Ania to naprawde dobry stomatolog, , wielokrotnie zdarzało sie tak ze za wizytę nie wzięła pieniędzy ( ostatnim razem dostałam znieczulenie gratis a innym lakierowanie i czyszczenie ) wiec jak tu nie lubic takiego dentysty , ma dobrą i dokładną rekę

Najlepsza pod każdym względem...nic dodać..nic ująć.Lekarz z powołania z ogromnym sercem i wiedzą ..że wysyła do innego lekarza ale nie do byle kogo tylko do bardzo dobrego dentysty i jej znajomego to dobrze o niej świadczy że nie brnie w coś co mogłoby ewentualnie źle wyjs... tak na marginesie wiele dentystek tak robi są kobietami czyli bardziej delikatniejsze itp.Pani Ania jest cudownym lekarzem i zawsze przyjmnie jak sie cos dzieje ... no chyba ze jej nie ma w tarnowie to chyba normalne ale zawsze doradzi co uczynic dalej wiele razy mi pomogla nie tylko w zakresu stomatologii,inni lekarze powinni sie od niej uczyc wazne jest ze leczy bardzo dobrze zeby a nie kazdy jest doskonaly takie tam wyrywanie zeba to nic strasznego ze nie zawsze to zrobi ma tysiac innych zalet,aaa znieczulenias zawsze znieczuli jak ktos chce albo bedzie duzo robic chyba ze sa jakies przeciwskazania ku temu aby tego nie uczynic..a sa takie np .alergia na skladniki takowego znieczulenia ..to bardzo dobrze o niej swiadczy ze dmucha na zimno i przy tym zawsze jest rozsadna uwierzcie to jest bardzo duzy plus dla niej za to ze nie pochopnie znieczula jak wiekszosc lekarzy byle by klient zaplacil wiecej ona przeprowadza wywiad co tu duzo pisac zawsze ja bede bronil bo na nia nic nie m;)Anioł Anioł i tyle Lekarz jakch na świecie policzy sie na palcach jednej ręki ;)

pan ANonim ktory sie tak rozpisal to napewno konkurencja , pani Ania jest swietna dentystka i nie wierze , ze nie najtansza z miescie a co dopiero w okolicy , z wyrywaniem zebow kazda PANI stomatolog ma problem , zeby idzie sie zawsze wyrywac do poteznego faceta a nie delikatnej kobietki , z reszta nie ocenia sie dentysty po tym czy wyrywa zeby tylko jak je leczy.

Jeżeli chodzi o koszt wizyty to nie jest znów najtańsza, wprawdzie są droższe gabinety ale i tańsze niektóre usługi, a w niektórych - nawet i bezpłatne(np sam przeglad-p.Mleczko bierze 10 zł, nawet u dziecka). Jest problem u p.Ani z wyryaniem zębów, nawet u dzieci, często odsyła, albo żle wyrwie. Boi się również dawać znieczulenie-jak" ktos młody to wytrzyma". Troche denerwuje mnie również to że nie zapisuje na dana godzinę i trzeba czekać i czekać... Tzn formalnie są zapisy, ale to nic nie daje-przychodza ludzie zarejestrowani i nie-i p.dr przyjmuje wszystkich po kolei, nie patrząc czy ktoś zapiany czy nie.I to nie prawda ,że zawsze przyjmie- nawet będąc w domu np w weekend lub przed g 12 lub po 20- ktos z dzieckiem czy sam przyjmie z bolacy zebem - nie zawsze przyjmie(sporadycznie)-nie oiszę o sobie nawet, tylko o sąsiadach, którzy kilka razy mieli odmowę.W Krzyżu są jeszcze 3 gabinety prywatne gdzie dentyści mają gabinety w domu-i bez problemu przyjmuja w zasadzie o kazdej porze w ważnej sprawie.