lek. dent. Anna Mleczko

super p.stomatolog.nie tylko wpracy ale też z wygladu.ładna buzia i co najważniejsze uśmiechnieta.

Pani doktor Ania jest osobą ciepłą miłą , dobrym rzetelnym fachowcem, oddana pacjentom . Polecam

Miła, umie leczyć zęby w 100% i nie zdziera dużo kasy w porównaniu do innych prywaciarzy. Polecam wszystkim!

super super super iwielbiam ja!!! dentystka najkochansza i najlepsza i przesympatyczna!!!!!!!!!! polecam z calego serca aniol a nie lekarz!!!!!!!!!!!!

Super Dentystka!!! wszystko dokładnie wytłumaczy!!! ma ekstra podejscie do pacjenta!! mila zyczliwa pani stomatolog:)polecam kazdemu!!!

Najlepsza z najlepszych!!! calym sercem polecam kazdemu !!!

Najlepsza z najlepszych!!! calym sercem polecam kazdemu !!!

THE BEST! Jak mógłbym twierdzić, że jest inaczej. To moja była miłość.

THE BEST!
Jak mógłbym twierdzić, że jest inaczej. To moja była miłość.

Najlepsza dentyska jaką znam!!Polecam wszystkim naprawde warto przekonajcie się sami bo jak już leczę u Pani Ani ząbki pare lat:))) i zawsze jestem zadowolona bo potrafi mi świetnie doradzić.

Jest najwspanialszym lekarzem - stomatolgiem jakiego znam, i co ciekawe nie liczy tylko kasy, tylko wklada cala siebie w ten zawod, jest swietnym specjalista!

najkochansza dentystka w calym miescie,mila,sympatyczna,tanie uslugi,i zawsze pomoze i wszystko wytlumaczy super super i jeszcze raz super!!!!!